• Informacje na temat:

  publiczność oszalała

Artykuły na temat: publiczność oszalała
 • Elżbieta Jodłowska: Uwierzyła w siebie po pięćdziesiątce!

  Choć Elżbieta Jodłowska (71 l.) nigdy nie była typem amantki, publiczność ją uwielbiała. Doceniano jej talent komediowy i piękny głos...

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • ...zahipnotyzowała krakowską publiczność. "Haba, haba" - krzyczeli fani w kierunku wijącej się w dzikim tańcu idolki. Gdy ze sceny padły słowa: "Znacie ewrynajt?", widownia oszalała. Zobaczcie wideo:

 • Emir Kusturica nie pali

  O tym, że Emir Kusturica jest świetnym reżyserem wie niemal każdy. Nie wszyscy wiedzą, że jest także muzykiem - od 1984 roku Kusturica gra na gitarze basowej w oszalałej cygańskiej kapeli No Smoking Orchestra. Zespół wystąpi w Warszawie 8 grudnia.

 • Maryla Rodowicz i Zenon Martyniuk: Początek niezwykłej przyjaźni?

  Kiedy na scenie w stolicy polskich Tatr rozbrzmiał przebój zespołu Akcent "Przez twe oczy zielone", którego wokalistą jest Zenek Martyniuk (47 l.), publiczność oszalała. Występ oglądało też 5 mln telewidzów. Maryla Rodowicz (71 l.) wykonała go z królem disco polo po raz pierwszy i cieszy się, że to zrobiła. - Nie znałam tej piosenki. Usłyszałam kiedyś, gdy piłkarze zaśpiewali ją w szatni...

 • Helloween: Czysta radość grania

  Sobotni (18 grudnia) koncert Helloween w krakowskim Klubie Studio pokazał ile można osiągnąć odpowiednią interakcją muzyków z publicznością. Niemiecka formacja wprawiła w dobry nastrój zapewne zdecydowaną większość fanów.

 • Justyna Steczkowska i Kayah: Cicha wojna w show-biznesie. Niewielu o niej wie

  ...towarzyszyły ich płycie i wspólnym występom. Kayah i Goran już wystąpili razem w jednym ze stołecznych klubów. Publiczność oszalała i od razu stało się jasne, że nadal jest wielki popyt na ten wyjątkowy duet(...) udział Justyny w programie został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i producentów, co sprawiło, że zagościła w nim na dłużej.  Zaobserwowano, że wokalistki, które miały znów okazję spotkać się...

 • Depeche Mode nagrywali w Mediolanie

  Dwa zeszłotygodniowe koncerty Depeche Mode z hali Filaforum w Mediolanie zostały zarejestrowane na potrzeby DVD. Wydawnictwo ma ukazać się jeszcze we wrześniu tego roku. "Jesteśmy zachwyceni, gdyż publiczność kompletnie oszalała. Ostatnio nagraliśmy DVD z Paryża, a teraz pomyśleliśmy o Mediolanie, gdyż tam często pracujemy i to się sprawdziło" - opowiada Andy Fletcher z Depeche Mode.

 • Ewa Demarczyk: Czarny Anioł powrócił!

  ...z jej ust wypłynęły pierwsze dźwięki wszystko inne przestało istnieć.  Mocny, pełen ekspresji głos sprawił, że publiczność zamarła, słysząc „Czarne Anioły”. Niektórzy ukradkiem ocierali łzy, inni szeptali(...) o jej problemach z alkoholem i własną psychiką. Odtrutką miał być nowo poznany Piotr, złotnik.  "Ewa oszalała na jego punkcie, choć było w nim coś takiego, co budziło w nas niepokój – wspominają jej...

 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.

Zdjęcia na temat: publiczność oszalała