• Informacje na temat:

  publiczność zachwycił

Artykuły na temat: publiczność zachwycił
 • Terentiew zachwycona żenadą Majewskiego: Bardzo mi się podobało

  ...muszę dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej" - mówił "Party". Niestety, publiczność nie kupiła Majewskiego, a internauci okrzyknęli go porażką festiwalu, nie szczędząc gorzkich słów krytyki. Sama Terentiew, dyrektor programowa, jednak zachwyciła się. Dziś zamierza rozpocząć rozmowy z Szymonem. "Bardzo mi się podobały jego występy i z chęcią usiądę z nim do rozmów" - mówi dwutygodnikowi...

 • Gwiazdy polskiego kina o Oscarze dla "Idy"

  Ten film zachwycił bardzo wielu ludzi - wyznała Agnieszka Holland. Oglądając "Idę" Pawła Pawlikowskiego, nagrodzoną Oscarem w kategorii obraz nieanglojęzyczny, ma się "wrażenie obcowania z czymś wyjątkowym" - podkreśliła.

 • ​"Barwy szczęścia": Narodziny gwiazdy

  Wkrótce spełni się największe marzenie aspirującego do miana gwiazdy disco polo Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Ricardo naprawdę zostanie wielką gwiazdą... Na swym pierwszym wielkim koncercie wręcz powali publiczność na kolana!

 • Zachwyty nad oscarową mową Pawlikowskiego: Nie dał się uciszyć

  Po niedzielnej ceremonii wręczenia Oscarów Paweł Pawlikowski zbiera pochwały nie tylko za swój film "Ida", ale też za niesztampowe przemówienie, które kontynuował wbrew zagłuszającej go muzyce. Rozbawił uczestników gali i zachwycił użytkowników Twittera.

 • "Słoneczny patrol": Jak to się zaczęło?

  To był jeden z seriali, z których krytycy szydzili, ale publiczność je uwielbiała. Z czasem stał się jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie. Mało jednak brakowało, by jego historia trwała jedynie rok.

 • "Must Be The Music": 15-latka śpiewa jak diwa operowa (wideo)

  15-letnia Gabriela Świerczek, którą zobaczymy w niedzielę (19 października) w "Must Be The Music", zachwyciła wszystkich swoim niesamowitym, aksamitnym głosem. Zobaczcie sami.

 • "Klan": Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji programu "The Voice Kids"!

  Idalia oczarowała jurorów i zgromadzoną w studiu publiczność. Wszyscy trenerzy odwrócili się i tym samym zaprosili ją do swych drużyn. Mała wokalistka zdecydowała się dołączyć do teamu pochodzącego(...) na to, że stoi u progu wielkiej kariery wokalnej. Swoim cudownym głosem zachwyciła już m.in. jurorów  konkursów Miagia Italiana 2017 w Rimini,  Star Voice 2017 w Locarno i  IV Międzynarodowego...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Owacje dla Mateusza Damięckiego!

  Owacjami na stojąco zakończyła się premiera "Shazanych na Shawshank" w warszawskiej Syrenie. Grający główną rolę Mateusz Damięcki zachwycił publiczność!

 • Passenger w Polsce

  Muzyk 13 sierpnia odwiedzi warszawski klub Palladium. Będzie to jego pierwsza wizyta w naszym kraju.

Zdjęcia na temat: publiczność zachwycił
Wideo na temat: publiczność zachwycił
 • W kogo tym razem wcieliła się Monika Dryl w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Pamiętacie Susan Boyle (54 l.)? Brytyjska gospodyni domowa zachwyciła jurorów i publiczność w "Britain's Got Talent". Niemal z dnia na dzień Susan stała się milionerką, a jej pierwsza płyta "I Dreamed a Dream" osiągnęła status najszybciej sprzedającego się debiutanckiego albumu w Wielkiej Brytanii. Tym razem w piosenkarkę obdarzoną hipnotyzującym mezzosopranem wcieli Monika Dryl (35 l.). Jej