• Informacje na temat:

  pudzian 15 kg

Artykuły na temat: pudzian 15 kg
 • Rusin szlachetniejsza od Pudziana

  To, że Pudzian postanowił swoich nastoletnich fanów naciągać na koszty - wiedzą już wszyscy. Za jego autograf trzeba zapłacić bowiem 15 zł. Nie każdy celebrities ulepiony jest jednak z tej samej(...) artykułu dotyczącym Mariusza Pudzianowskiego (pobieranie "opłaty autografowej" w wysokości 15 zł) postanowiłem jednak pokazać ludziom pokroju Pudzianowskiego lub Małgorzaty Andrzejczuk (podobno też...

 • Pudzian naciąga nastolatków na koszty

  Za jego autograf trzeba zapłacić 15 złotych. Za darmo w zasadzie ich nie rozdaje...

 • Pudzian znowu pobije się z Najmanem?

  Istnieją poważne obawy, że Mariusz Pudzianowski i Marcin Najman pobiją się podczas jutrzejszej (15 września) konferencji prasowej dotyczącej ich zaplanowanej na grudzień walki.

 • Pierwsza porażka Pudziana

  Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" nie okazał się szczęśliwy dla Łukasza Zagrobelnego. Wokalista opuścił program po wykonaniu cha-chy. Najmniej punktów od jury dostał Mariusz Pudzianowski.

 • Andrzejewicz "jest bardzo atrakcyjna i seksowna"

  Mariusz Pudzianowski jest zaintrygowany wczorajszym wyznaniem Gosi Andrzejewicz dotyczącym jej dziewictwa...

 • Następca Pudziana?

  W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi kolejny twardy zawodnik. Mariusza Pudzianowskiego zastąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

 • Masowy taniec z Pudzianem!

  W ostatnią niedzielę sierpnia na krakowskim rynku podjęta zostanie próba pobicia rekordu Guinnessa w masowym tańcu. Impreza organizowana jest przez TVN pod hasłem "Po prostu tańcz z gwiazdami... i pobij rekord Guinnessa".

 • Wielki finał "Tylko nas dwoje"

  W finale programu "Tylko nas dwoje" zobaczymy i usłyszymy trzy pary, które zaśpiewają w sumie... 11 piosenek. Zwycięzcy pojadą w podróż marzeń po Ameryce Południowej.

Wideo na temat: pudzian 15 kg
 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...