• Informacje na temat:

  pudzian 2011

Artykuły na temat: pudzian 2011
 • Pudzian chce się żenić

  Zaledwie dwa miesiące temu Mariusz Pudzianowski oświadczył, że o ustatkowaniu się pomyśli dopiero za dwa lata. Na razie ma bowiem na głowie karierę sportową (którą chce zakończyć w 2011 roku) i kilka(...) wybranka Pudziana? Wciąż nie wiadomo. Najprawdopodobniej jest nią niejaka Magda, projektantka jego domu. Trzeba przyznać, że przyszła żona Mariusza nie będzie musiała martwić się o pieniądze. Jest on...

 • Pudzian ożeni się za dwa lata?

  ..." - mówi. Zdradza także, że w 2011 roku zamierza zakończyć karierę sportową. Na razie nie w głowie mu myślenie o ustatkowaniu się, bo, oprócz treningów, ma jeszcze do rozkręcenia "kilka przedsięwzięć biznesowych". Przyznaje jednak, że jest z kimś w związku. Jego wybranką jest najprawdopodobniej Magda, projektantka jego domu, bo, zapytany o nią, Pudzian ucina rozmowę: "Koniec rozmowy o tym, proszę...

 • Poluzjanci wyrywają z rzeczywistości. Posłuchaj!

  W piątek, 21 października, ukaże się trzecia płyta zespołu Poluzjanci zatytułowana "Trzy metry ponad ziemią". Kilku utworów pilotujących album możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

Wideo na temat: pudzian 2011
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.