• Informacje na temat:

  pudzian jak był mały

Artykuły na temat: pudzian jak był mały
 • Poważna kontuzja Pudziana

  Mało brakowało, by strongman Mariusz Pudzianowski musiał pożegnać się z karierą sportowca. Podczas jednego z pojedynków siłaczy zerwał mięsień prawego bicepsa.

 • Pudzian: Najlepsza partia w Polsce

  Nieźle zbudowany, młody a do tego z majątkiem wartym 3 miliony złotych - oto zalety Mariusza Pudzianowskiego, uważanego za najlepszą partię w Polsce. Jest o co powalczyć...

 • Wszyscy mają dość Pudziana

  Nastroje w show "Tylko nas dwoje" nie są podobno najlepsze. Wszystko z powodu zachowania Mariusza Pudzianowskiego , który "strzela fochy niczym mały dzidziuś".

 • Recenzja Vader "Tibi Et Igni": Nadal z pasją

  Polska scena metalowa byłaby bez Vadera, jak A.C. Milan bez Maldiniego, Pudzian bez siłowni, La Toya Jackson bez chirurgii plastycznej. Czy po trzech dekadach w służbie metalu, "Tibi Et Igni", dziesiąta regularna płyta formacji rodem z Olsztyna, jest w stanie wzmocnić dziedzictwo Vadera?

 • Pudzian otwiera nowy biznes

  ...własnego ślubu, do którego przymierza się Pudzian. Przed nim jeszcze tylko mały szczegół. Musi znaleźć sobie dziewczynę. Jaka ona musi być? "Idealna!" - stwierdza. Mariuszowi podobają się kobiety przede(...) dla Pudziana priorytet: "Nie chcę na starość być smutnym i bardzo samotnym byłym sportowcem" - puentuje.

 • Piękna i Bestia wygrywają

  W świąteczny wieczór na parkiecie "Tańca z gwiazdami" królowało ogniste pasodoble i uznawany za najtrudniejszy taniec standardowy fokstrot. To na nim potknęli się Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy teraz muszą opuścić program. Widzowie stawiają na Mariusza Pudzianowskiego.

 • Pudzian się zakochał?

  Czy 140 kg mięśni przysłoniło świat tancerce Magdzie Soszyńskiej-Michno i dla Mariusza Pudzianowskiego (31 l.) a.k.a. Pytona a.k.a. Dominatora rzuci męża, za którego wyszła w sierpniu ubiegłego roku?

 • Wielki finał "Tylko nas dwoje"

  W finale programu "Tylko nas dwoje" zobaczymy i usłyszymy trzy pary, które zaśpiewają w sumie... 11 piosenek. Zwycięzcy pojadą w podróż marzeń po Ameryce Południowej.

 • Schimscheiner do domu

  W świąteczny wieczór na parkiecie "Tańca z gwiazdami" królowało ogniste pasodoble i uznawany za najtrudniejszy taniec standardowy foxtrot. To na nim potknęli się Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy teraz muszą opuścić program.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  ...się twój temperament, ale jak biegasz po scenie to drży ci głos". Natomiast Doda nie potrafiła odmówić sobie małych uszczypliwości pod adresem Paulli: ,,I tak wszyscy będą mówić tylko o tym, że Paulla(...) się sama i przyniosła byłej Miss szczęście. Dostrzegła to Doda, która stwierdziła: ,,Dobrze, że zdecydowała się pani na miękki, delikatny sposób śpiewania. Jury przyznało 21 punktów. Kolejną parą...