• Informacje na temat:

  pudzian strongman

Artykuły na temat: pudzian strongman
 • Pudzian wytypował siebie na "wybitnego Polaka"

  Mariusz Pudzianowski (36 l.) w programie "Świat się kręci", wybierając swoim zdaniem najwybitniejszego Polaka, wskazał... siebie.

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

 • Pudzian ma nową dziewczynę

  Mariusz Pudzianowski (35 l.) już nie jest do wzięcia, o czym nie omieszkał poinformować na jednym z portali społecznościowych. Na razie nie wiemy, kim jest jego partnerka, ale możemy ją sobie wyobrazić... Jakiś czas temu strongman zwierzał się bowiem w wywiadach, czego szuka u płci przeciwnej: jego kobieta musi być ładna, ale i mądra, mieć około 170 cm wzrostu i biust rozmiaru C. Czyżby wreszcie...

 • Pudzian przewija niemowlę!

  Oto okazja jedna na milion. Już dziś zobaczyć możemy Mariusza Pudzianowskiego w roli troskliwej opiekunki szóstki rozwrzeszczanych dzieciaków. Jak sławny strongman radzi sobie z pieluchami? Zobacz w programie "Dzień kangura"!

 • Pudzian został magistrem

  Mariusz Pudzianowski (33 l.) obronił pracę dyplomową i zdobył tytuł magistra. - Jeżeli dam radę, będę otwierał przewód doktorski - zapowiedział strongman.

 • Komediowy talent "Pudziana"

  Ma wiele pseudonimów: Pyton, Pudzian, Dominator. Jest strongmanem i zawodnikiem MMA. Ośmiokrotnym Mistrzem Polski, sześciokrotnym Mistrzem Europy oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Teraz Mariusz Pudzianowski podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu "Dużemu" w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka".

 • Pudzian w kreskówce

  Strongman Mariusz Pudzianowski podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu poczciwemu safandule "Dużemu" w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka".

 • Pudzian: To był tylko wstęp!

  Mariusz Pudzianowski, wielokrotny mistrz świata strongmanów, od pewnego czasu sprawdza się w nowej roli. Idzie mu całkiem nieźle, zwłaszcza, że ma ogromne poparcie widzów. Ale "Pudzian" zapowiada, że na razie widzieliśmy tylko wstęp do jego tanecznych możliwości.

 • Poważna kontuzja Pudziana

  Mało brakowało, by strongman Mariusz Pudzianowski musiał pożegnać się z karierą sportowca. Podczas jednego z pojedynków siłaczy zerwał mięsień prawego bicepsa.

 • Pudzian zatańczy na lodzie!

  Druga edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zapowiada się całkiem ciekawie. Chęć udziału zadeklarował już bowiem nasz najlepszy strongman - Mariusz Pudzianowski. Jak ważący 162 kg sportowiec poradzi sobie na łyżwach?

Wideo na temat: pudzian strongman
 • Pudzian skromnie o sobie: jest tylko kilka osób na świecie, które mają taki talent jak ja

  W ciągu kilkunastu lat kariery w sportach siłowych Mariusz Pudzianowski ośmiokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski Strongman, sześciokrotnie został Mistrzem Europy w tej dyscyplinie i pięciokrotnie Mistrzem Świata. Jak dotąd jest jedynym Polakiem, który zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata. – Takie ciężary, które ja dźwigałem, to tylko kilka osób na świecie było w stanie podnosić, a nawet