• Informacje na temat:

  pudzian tańczy

Artykuły na temat: pudzian tańczy
 • Pudzian tańczy teraz za oceanem!

  Uczestnik "Tańca z gwiazdami" - Mariusz Pudzianowski (31 l.) postanowił zarabiać tańcząc. W miniony weekend siłacz wystąpił przed polską publicznością w Toronto... "Poprowadził tam show dla siłaczy(...) - Magdaleną Soszyńską - Michnio. Aby go zobaczyć, Polacy mieszkający za oceanem musieli jeszcze raz sięgnąć do portfela i wyjąć z niego po 20 dolarów od osoby. Pudzian brawurowo wykonał zaplanowany taniec...

 • Pudzian tańczył na jednej nodze

  Mariusz Pudzianowski tuż po zakończeniu "Tańca z gwiazdami" miał poddać się operacji.

 • Pudzian wciąż uwielbiany

  Marek Kaliszuk, czyli Boguś z "M jak miłość" nie jest już uczestnikiem "Tańca z gwiazdami". Widzowie jak zwykle głosowali na Pudziana.

 • Pudzian zatańczy na lodzie!

  Druga edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zapowiada się całkiem ciekawie. Chęć udziału zadeklarował już bowiem nasz najlepszy strongman - Mariusz Pudzianowski. Jak ważący 162 kg sportowiec poradzi sobie na łyżwach?

 • Dlaczego Pudzian trafił za kratki?

  Uczestnik "Tańca z gwiazdami" - Mariusz Pudzianowski (31 l.) do więzienia trafił jako młody chłopak. Zasłużył sobie - jak twierdzi - stając w obronie 18-latka. "Do aresztu śledczego wsadził mnie(...) i kradzież złotego łańcucha. W więzieniu Pudzian spędził więc 19 miesięcy, które wykorzystał na... treningi. Po wyjściu z więzienia postanowił już nigdy tam nie trafić, jednak trafił... Zorganizował...

 • Pudzian: To był tylko wstęp!

  Mariusz Pudzianowski, wielokrotny mistrz świata strongmanów, od pewnego czasu sprawdza się w nowej roli. Idzie mu całkiem nieźle, zwłaszcza, że ma ogromne poparcie widzów. Ale "Pudzian" zapowiada, że na razie widzieliśmy tylko wstęp do jego tanecznych możliwości.

 • Pokonała Pudziana!

  ...i Cezarego Olszewski - był to jive do przeboju Czesława Niemena "Plonie Stodoła", dla pary nr 5 - Mariusza Pudzianowskiego i Magdaleny Soszyńskiej-Michno - cha cha, "Intymnie" Ryszarda Rynkowskiego. Bodaj(...) Mariusz Pudzianowski na parkiecie zmienia się niemalże w romantycznego amanta. Nawet Beata Tyszkiewicz przyznała, że "trudno uzyskać lekkość, zwiewność przy takiej posturze", a jednak jemu to się...

 • Pudzian schudł aż 13 kilo!

  Zapomnij o dietach, fitnessach, aerobikach i innych wynalazkach. Dla dobra figury i całego organizmu najlepszy jest taniec. Nie wierzysz? Przekonuje o tym sam finalista "Tańca z gwiazdami", Mariusz Pudzianowski.

 • Pudzian schudł 13 kg!

  Zapomnij o dietach, fitnessach, aerobikach i innych wynalazkach. Dla dobra figury i całego organizmu najlepszy jest taniec. Nie wierzysz? Przekonuje o tym sam finalista "Tańca z gwiazdami", strongman Pudzian.

 • Masowy taniec z Pudzianem!

  W ostatnią niedzielę sierpnia na krakowskim rynku podjęta zostanie próba pobicia rekordu Guinnessa w masowym tańcu. Impreza organizowana jest przez TVN pod hasłem "Po prostu tańcz z gwiazdami... i pobij rekord Guinnessa".