• Informacje na temat:

  pudzian zatańczy

Artykuły na temat: pudzian zatańczy
 • Pudzian zatańczy na lodzie

  Mariusz Pudzianowski (31 l.) wystąpi w II edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Partnerować mu będzie Agata Rosłońska, była "lodowa" partnerka Przemysława Salety.

 • Pudzian zatańczy na lodzie!

  Druga edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zapowiada się całkiem ciekawie. Chęć udziału zadeklarował już bowiem nasz najlepszy strongman - Mariusz Pudzianowski. Jak ważący 162 kg sportowiec poradzi sobie na łyżwach?

 • Gwiazdorskie żądania Pudziana

  Uczestnik "Tańca z gwiazdami" - Mariusz Pudzianowski (31 l.) podczas swojego pobytu w Ameryce miał iście hollywoodzkie maniery - pisze "Życie na gorąco". Już na samym początku pod znakiem zapytania(...). Kolejnym gwiazdorskim zagraniem Pudziana był zakaz robienia mu niekorzystnych zdjęć. Podczas spotkania z polonijną prasą, "tancerz" zastrzegł sobie, że zdjęcia mają pokazywać jego osobę, jako inteligentną...

 • Czy Pudzian pokona Walach?

  Już 25 maja poznamy zwycięzcę siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie królują już tylko dwie pary: Magdalena Walach z Cezarym Olszewskim oraz Mariusz Pudzianowski z Magdą Soszyńską-Michno. Kto z nich dotrwa do końca?

 • Pudzian w kiepskiej formie

  We wczorajszym odcinku "Tańca z gwiazdami", Pudzian zatańczył bardzo słabo . Ulubieniec publiczności nie zdążył przygotować się do wczorajszego występu, ponieważ w sobotę wziął udział w zawodach(...) bezkrytycznie wysyła SMS-y na Pudziana, który ma największą sympatię, i co za tym idzie, wygraną w kieszeni. Nawet gdyby na parkiecie chodził (co już mu się zdarzało), widzowie i tak wyślą na niego swoje głosy...

 • Masowy taniec z Pudzianem!

  W ostatnią niedzielę sierpnia na krakowskim rynku podjęta zostanie próba pobicia rekordu Guinnessa w masowym tańcu. Impreza organizowana jest przez TVN pod hasłem "Po prostu tańcz z gwiazdami... i pobij rekord Guinnessa".

 • Kolejny triumf Pudziana

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" aktorka Małgorzata Socha otrzymała najmniej głosów od widzów i tym samym musiała odpaść z programu. Najwięcej głosów, już tradycyjnie, zdobyli Mariusz Pudzianowski i Magda Soszyńska-Michno.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Schimscheiner do domu

  ...jury, w którym zasiadają Iwona Pavlovic, Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński oraz pięknie prezentujące się nie tylko na parkiecie pary taneczne. W czwartym odcinku fokstrota zatańczyli(...) Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno. Nasz strongman - po raz pierwszy w życiu we fraku! - w angielskim tańcu wyglądał jak 140 kg czystego wdzięku, nic więc dziwnego, że wysoko oceniło parę...

 • Pudzianowski zatańczy!

  Już na wiosnę rusza kolejna, 7 edycja słynnego programu rozrywkowego - "Taniec z gwiazdami". Tym razem sensacją okaże się pojawienie się w niej, do tej pory nie mającej za wiele wspólnego z lekkimi i subtelnymi ruchami na parkiecie gwiazdy. Program tvn zagwarantuje nam taniec z najsilniejszym człowiekiem w Polsce, najsłynniejszym strongmanem - Mariuszem Pudzianowskim (30l.).