• Informacje na temat:

  pudzianowski jego dziewczyna

Artykuły na temat: pudzianowski jego dziewczyna
 • Pudzian ma nową dziewczynę

  Bardzo długo był sam. Mówiono, że nie ma szczęścia w miłości, ale jego zła uczuciowa passa w końcu minęła.

 • Pudzian zapomniał, że jest facetem!

  Mariusz Pudzianowski , mimo że zawodowo zajmuje się podnoszeniem ciężarów, prywatnie nie lubi się przemęczać i nosić za kobietą walizki. Asystentka strongmana sama musi targać ciężki bagaż.

 • Pudzian szuka miłości

  Jesteś samotna? Lubisz dużych mężczyzn? Załóż konto na jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych i umów się z Mariuszem Pudzianowskim !

 • Pudzian wykorzystywany przez kobiety

  ...31-letni siłacz we wszystkich udzielanych ostatnio wywiadach podkreśla, że ma pecha do kobiet. Wszystkie, jakie spotkał do tej pory, były albo głupie, albo chciały bezwzględnie wykorzystać jego popularność.

 • Pudzian otwiera nowy biznes

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" to nie wszystko na co stać popularnego strongmana. Mariusz Pudzianowski postanowił zabezpieczyć swoją przyszłość i otworzył własny biznes. "Żyję na bieżąco, ale staram(...) wszystkim piękne, o doskonałych kształtach. Jego wybranka nie może być więc za gruba. Musi mieć również coś do powiedzenia, by Mariusz nie musiał się jej wstydzić w towarzystwie. Założenie rodziny to...

 • Propozycja nie do odrzucenia

  ...restauracji, o mały włos nie bierze udziału w porachunkach między gangami. Przerażona perspektywą bycia dziewczyną gangstera pragnie z nim zerwać. Boi się jednak jego gwałtownej reakcji. Dodatkowym problemem jest kłótnia w domu - Adam, który znalazł dziennik swojej siostry Małgosi, szantażuje ją. Małgosia wykonuje jego rozkazy w obawie, że brat pokaże jej prywatne zapiski ojcu. Dopiero interwencja...

 • Polskie filmy jesienią

  Komedia kryminalna "Nie ma takiego numeru" - z Janem Machulskim i Janem Nowickim w rolach głównych oraz dramat "Przebacz", gdzie zagrały Gabriela Kownacka i Aleksandra Nieśpielak - znajdą się wśród polskich filmów, które po wakacjach trafią na ekrany kin.

 • Zobacz muzyczną aspirynę!

  Teledysk nakręcony za symboliczne pieniądze - to zdanie często przewija się przy klipach debiutujących i niszowych wykonawców. Podobnie było z "Dlatego" grupy Aspirine z Łowicza.