• Informacje na temat:

  pudzianowski schudł

Artykuły na temat: pudzianowski schudł
 • Pudzian schudł 13 kg!

  Mistrz Świata Strongman Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, ulubieniec publiczności, który dotarł do samego finału, w ostatnim odcinku programu rozrywkowego emitowanego na antenie TVN wspominał, ile czasu musiał poświęcić na treningi, ile potu na nich wycisnąć, by osiągnąć cel. Dla przykładu, w czasie trwania całej siódmej edycji przeszedł 120 km, z wagi ubyło mu aż 13 kilogramów! Czy ktoś kiedyś...

 • Pudzian schudł aż 13 kilo!

  Zapomnij o dietach, fitnessach, aerobikach i innych wynalazkach. Dla dobra figury i całego organizmu najlepszy jest taniec. Nie wierzysz? Przekonuje o tym sam finalista "Tańca z gwiazdami", Mariusz Pudzianowski.

 • Piękność i bestia u Majewskiego

  W poniedziałek, 17 maja, w programie "Szymon Majewski Show" pojawią się modelka Joanna Krupa i Mariusz Pudzianowski.

Wideo na temat: pudzianowski schudł
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.