• Informacje na temat:

  pytanie na śniadanie nowa prezenterka

Artykuły na temat: pytanie na śniadanie nowa prezenterka
 • Marcelina Zawadzka (29 l.) nie potrafiła ukryć emocji podczas występu sparaliżowanego Tomasza Kowalskiego w "Pytaniu na śniadanie". Gdy na scenie wykonywał swój utwór, prezenterce polały się łzy.

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • "Na sygnale": Marcelina Zawadzka zmieniła fryzurę! Jak wygląda teraz?

  Marcelina Zawadzka, znana prezenterka z programu “Pytanie na śniadanie”, postanowiła zmienić swój wygląd na lato. Postawiła na platynowe włosy i grzywkę! Fani nie kryli niezadowolenia z tej metamorfozy. Jak wygląda?

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Marta Manowska czeka na to w nowym roku!

  Pytania na śniadanie. Jest bardzo lubiana, autentyczna i wiarygodna w tym, co robi. Na pewno przyciągnęłaby ludzi przed telewizory" - zdradza "Rewii" jedna z osób pracujących w gmachu przy ulicy Woronicza. Ostatecznie postawiono na innych prowadzących, prawdopodobnie dlatego, że praca w weekendy mogłaby kolidować z nagraniami do Rolnika... Prezenterka nie przypisuje sukcesu programu tylko sobie. Jej...

 • Mikołaj Roznerski zakochany?! Nowa dziewczyna "nie wiedziała, że jest sławny"

  Wydawało się, że Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka mają szansę stworzyć trwały związek. Jednak oni rozstali się, zanim łączące ich uczucie wybuchło z pełną mocą. Byli parą zaledwie przez kilka miesięcy.  Teraz układają sobie życie osobno. Prezenterka związała się z brazylijskim modelem, lecz także nie na długo. Podczas niedawnej rozmowy w "Pytaniu na śniadanie" wyraźnie poruszona...

 • Jacek Rozenek: Wiemy kim jest jego nowa przyjaciółka

  ...podejmuje decyzje i, jak wieść niesie, jest jednym z najbardziej dyskretnych byłych mężów w polskim show-biznesie. "Po prostu ma klasę" - ocenia jedna z prezenterek programu "Pytanie na śniadanie...

 • Szulim dostała nową pracę

  ...34-letnia prezenterka nie miała ostatnio dobrej passy. Najpierw afera z marihuaną, teraz rozwód... Mimo wszystko los się do niej uśmiechnął.

 • Kolejna pogodynka w ciąży!

  Znana z "Pytania na śniadanie" prezenterka pogody Marzena Sienkiewicz (38 l.) spodziewa się kolejnego dziecka...

 • Monika Zamachowska zostanie bez pracy?! Wygryzie ją młodsza koleżanka?!

  To byłby kolejny cios dla Moniki Zamachowskiej (43 l.)! Spekuluje się, że ma ona stracić pracę w „Pytaniu na śniadanie”, a jej miejsce mogłaby zająć sporo od niej młodsza Marcelina Zawadzka (26 l.).

Wideo na temat: pytanie na śniadanie nowa prezenterka
 • Urszula Chincz chce być nową "perfekcyjną panią domu"?

  Urszula Chincz dzieli się z widzami „Pytania na śniadanie” sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Ostatnio uruchomiła również swój kanał na jednym z portali. Filmiki realizowane są w domu prezenterki, według jej autorskiego pomysłu i każdy poświęcony jest innemu problemowi. Czy stanowi konkurencję dla Małgosi Rozenek? – Absolutnie nic o tym nie wiem, nie mam zupełnie takich

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.