• Informacje na temat:

  queen latifah piosenkarka

Artykuły na temat: queen latifah piosenkarka
 • Gwiazda skarży producentów

  Aktorka i piosenkarka Queen Latifah pozwała wczoraj do sądu małą firmę producencką, która współfinansowała obraz z jej udziałem "The Perfect Holiday".

 • Queen Latifah u Bessona

  Queen Latifah ( "Wszystko się wali" ) wybrała swój kolejny aktorski projekt. Gwiazda, nominowana do Oscara za "Chicago" , wystąpi w zapowiadanym już od jakiegoś czasu remake'u "Taxi" Luca Bessona. Za kamerą stanąć ma Tim Story, reżyser popularnej komedii "Barbershop" .

 • Tarantino kontra Muppety!

  Piosenkarka i aktorka Ashanti zagra w przygotowywanym od jakiegoś czasu filmie roboczo zatytułowanym "The Muppets' Wizard of Oz". Rozmowy na temat udziału w projekcie prowadzą również Queen Latifah ( "Chicago" ) oraz Quentin Tarantino ( "Kill Bill" ), który ma zagrać w historii samego siebie.

 • Rihanna kocha męskie perfumy

  Rok temu Rihanna poszła w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Barbadoska piękność nie zamierza jednak poprzestać na kobiecym zapachu Rebl Fleur. Piosenkarka ma w planach wydanie nowych perfum, tym razem z myślą o mężczyznach.

 • Alicia Keys wyszła za mąż!

  Amerykańska wokalistka Alicia Keys i producent Swizz Beatz w sobotę, 31 lipca, wzięli ślub na Korsyce (Francja).

 • Duże jest piękne

  Nie stosują cudownych diet. Nie mają talii osy. Są za to nowymi symbolami piękna i kobiecości - w rozmiarze XXL!

 • Oscarowi faworyci w marcu w Polsce

  Uhonorowane największą ilością nominacji do tegorocznych Złotych Globów, filmy "Chicago" i "Godziny" , pojawią się na ekranach polskich kin już w marcu - poinformował nas dystrybutor tytułów, firma SPI. Obie produkcje są również najpoważniejszymi kandydatami do Oscarów.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

Wideo na temat: queen latifah piosenkarka
 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

 • W kręgu

  Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "Der Kreis". Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa. Chociaż Ernst i Roebi zakochują się w sobie, jednak bardzo dużo ich dzieli. Dla Roebiego jest to pierwsza prawdziwa miłość, która sprawia, że chłopak rozkwita. Ernst natomiast boi się, że jego związek nie zostanie zaakceptowany przez jego arystokratyczną rodzinę, a także, że może przeszkodzić mu w wykonywaniu zawodu...

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...