• Informacje na temat:

  queen latifah raperka

Artykuły na temat: queen latifah raperka
 • Oszukała pracowników na milion dolarów?

  Charakteryzatorka gwiazd oraz stylistka mody złożyły do sądu pozwy, w których oskarżają aktorkę i raperkę Queen Latifah o oszustwo na sumę 1 miliona dolarów.

 • Queen Latifah zostanie mamą

  Już niedługo raperka i aktorka Queen Latifah (37 l.) pozna blaski i cienie macierzyństwa. W najbliższych miesiącach ma się zakończyć proces adopcyjny.

 • Który serial najlepszy?

  ...i zagłosuj na swój ulubiony serial, w każdej z kategorii. Nagrody zostaną wręczone 6 stycznia 2010 r, w Teatrze Nokia w Los Angeles. Gospodarzem gali będzie po raz kolejny znana raperka i aktorka Queen Latifah. Oto najciekawsze telewizyjne nominacje: Ulubiony serial dramatyczny: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Chirurdzy Dr. House Lost Zagubieni NCIS Ulubiony serial komediowy: Wielka teoria...

 • Producentka Queen Latifah

  Znana amerykańska raperka Queen Latifah ( "Chicago" , "Wszystko się wali" ), wyprodukuje w swej firmie Flavor Unit Films remake obrazu "Truck Turner" Jonathana Kaplana z 1974 roku. Film powstanie dla studia MGM. Nad scenariuszem nowej wersji opowieści pracuje Chris Frisina.

 • Była molestowana jako dziecko

  Raperka i aktorka Queen Latifah po raz pierwszy ujawniła wstrząsającą historię z dzieciństwa.

 • Pierwsza hiphopowa gwiazda w Hollywood

  Queen Latifah została pierwszą hiphopową wykonawczynią, którą uhonorowano prestiżową gwiazdą w hollywoodzkiej Alei Sław. Ceremonia odsłonięcia pamiątkowej tablicy odbyła się w środę, 4 stycznia.

 • Dlaczego rap jest nudny?

  Jedna z pionierek hip hopu, Queen Latifah, apeluje do kobiet, by chwyciły za mikrofony i zaczęły rapować.

 • Queen Latifah podejrzana o oszustwo

  Charakteryzatorka gwiazd oraz stylistka mody złożyły do sądu pozwy, w których oskarżają aktorkę i raperkę Queen Latifah o oszustwo na sumę 1 miliona dolarów.

 • Queen Latifah w drodze na szczyt

  Wydaje się, że Hollywood z dnia na dzień coraz wyżej ceni Queen Latifah ( "Chicago" ). Właśnie poinformowano, iż wytwórnia MGM zaproponowała czarnoskórej raperce i aktorce kilkunastomilionową gażę za kolejny film. Inne studia także bombardują Latifah propozycjami. Sama artystka otworzy niedługo własną firmę płytową.

 • Queen Latifah: Plany i kłopoty

  Filmowa kariera amerykańskiej raperki Queen Latifah nabiera rumieńców. Po sukcesie "Chicago" , planuje ona wyprodukować swój kolejny film. Tymczasem jako producentka została pozwana za rzekomą kradzież pomysłu swego ostatniego dzieła "Bringing Down The House".

Wideo na temat: queen latifah raperka
 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

 • W kręgu

  Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "Der Kreis". Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa. Chociaż Ernst i Roebi zakochują się w sobie, jednak bardzo dużo ich dzieli. Dla Roebiego jest to pierwsza prawdziwa miłość, która sprawia, że chłopak rozkwita. Ernst natomiast boi się, że jego związek nie zostanie zaakceptowany przez jego arystokratyczną rodzinę, a także, że może przeszkodzić mu w wykonywaniu zawodu...