• Informacje na temat:

  queen latifah zdjęcia

Artykuły na temat: queen latifah zdjęcia
 • Queen Latifah u Bessona

  Queen Latifah ( "Wszystko się wali" ) wybrała swój kolejny aktorski projekt. Gwiazda, nominowana do Oscara za "Chicago" , wystąpi w zapowiadanym już od jakiegoś czasu remake'u "Taxi" Luca Bessona. Za kamerą stanąć ma Tim Story, reżyser popularnej komedii "Barbershop" .

 • Queen Latifah: Początek bywa trudny

  Queen Latifah, królowa hip-hopu i gwiazda kina, z trudem dochodziła do swojej obecnej pozycji. Czarnoskóra wokalistka do dzisiaj z rozrzewnieniem wspomina czasy, kiedy swoje pierwsze wydawnictwa sprzedawała w sklepie, w którym pracowała.

 • Queen Latifah w salonie piękności

  Queen Latifah ( "Kolekcjoner kości" , "Chicago" , "Wszystko się wali" ) przystąpi wkrótce do realizacji od dawna zapowiadanego filmu "Beauty Shop". Ciemnoskóra gwiazda namówiła do reżyserii tego projektu Bille Woodruffa, autora muzycznego dramatu "Honey" . Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu.

 • Znaleziono partnera dla Queen Latifah

  Jimmy Fallon, gwiazdor telewizyjnego programu "Saturday Night Live", zagra w amerykańskiej wersji filmu "Taxi" . Jak już informowaliśmy, główną rolę w opartej na francuskim dziele Luca Bessona sensacyjnej komedii otrzymała Queen Latifah ( "Chicago" , "Wszystko się wali" ). Zdjęcia rozpoczynają się we wrześniu.

 • Queen Latifah rozrabia w Europie

  Queen Latifah ( "Kolekcjoner kości" , "Chicago" , "Wszystko się wali" ) zagra główną rolę w nowej wersji brytyjskiej komedii "Last Holiday". Film ma być opowieścią o kobiecie, która w obliczu rychłej śmierci postanawia ostatni raz zakosztować życia. Akcja projektu będzie się toczyć w którymś ze słynnych europejskich kurortów.

 • "Taxi" po amerykańsku

  Gisele Bundchen, słynna brazylijska supermodelka, dołączy do obsady amerykańskiej wersji filmu "Taxi" Luca Bessona. Królowa wybiegów wcieli się w postać członkini gangu napadającego na banki. Główne role w projekcie grają Queen Latifah ( "Godziny" ) i Jimmy Fallon ( "U progu sławy" ).

 • Timothy Hutton na wakacjach

  Timothy Hutton ( "Zdrajcy" , "Sprawa honoru. Córka generała" ) dołączył do gwiazdorskiej obsady komedii "Last Holiday", którą dla studia Paramount przygotowuje Wayne Wang ( "Centrum świata" ). Na planie opowieści spotkają się między innymi Queen Latifah ( "Wszystko się wali" ), LL Cool J ( "S.W.A.T. Jednostka specjalna" oraz Gerard Depardieu ( "Przyjaciel gangstera" ).

 • Michelle Pfeiffer i "Lakier do włosów"

  Michelle Pfeiffer dołączyła do licznej już obsady nowej wersji musicalu "Lakier do włosów". Gwiazda zagra u boku Johna Travolty ( "Pulp fiction" ), Queen Latifah i Amandy Bynes ( "Ona to on" ).

 • Ann-Margret wsiada do taksówki

  Ann-Margret ("Viva Las Vegas", "Porozmawiajmy o kobietach", "Tommy", "Męska gra" ) dołączyła do obsady nowej wersji filmu "Taxi" . Obraz opowiada o pościgu szalonej taksówkarki i niedoświadczonego policjanta za gangiem bankowych rabusiów. Słynna Szwedka, seksbomba kina lat 60. i 70., zagra matkę pechowego stróża prawa.

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL

  Z ośmioma statuetkami "Slumdog. Milioner z ulicy" zdominował tegoroczną ceremonię wręczenia nagród Akademii. Obok Oscara dla najlepszego filmu, wyróżniono go też m.in. za najlepszą reżyserię (Danny Boyle), najlepsze zdjęcia (Anthony Dod Mantle), najlepszy scenariusz (Simon Beaufoy) i najlepszą muzykę (A.R. Rahman).

Wideo na temat: queen latifah zdjęcia
 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

 • W kręgu

  Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "Der Kreis". Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa. Chociaż Ernst i Roebi zakochują się w sobie, jednak bardzo dużo ich dzieli. Dla Roebiego jest to pierwsza prawdziwa miłość, która sprawia, że chłopak rozkwita. Ernst natomiast boi się, że jego związek nie zostanie zaakceptowany przez jego arystokratyczną rodzinę, a także, że może przeszkodzić mu w wykonywaniu zawodu...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.