• Informacje na temat:

  quincy jones zdjęcia

Artykuły na temat: quincy jones zdjęcia
 • Angelina Jolie z honorowym Oscarem

  Amerykańska aktorka i reżyser Angelina Jolie otrzyma drugiego w karierze Oscara. Tym razem gwiazda nie zostanie nagrodzona pozłacaną statuetką za osiągnięcia na polu filmowym a za swą działalność humanitarną. Honorowy Oscar zostanie wręczony Jolie w listopadzie.

 • Gwiazdy u boku Austina Powersa

  Coraz więcej gwiazd gromadzi na planie trzeciej opowieści o szpiegu specjalnej troski Mike Myers. Jak już informowaliśmy, w filmie "Austin Powers: Goldmember" wystąpią między innymi Beyonce Knowles - piosenkarka z grupy "Destiny's Child", inna wokalistka - Samantha Mumba, a także Michael Caine, Michael York oraz najprawdopodobniej sam Tom Cruise. Ostatnio producenci filmu poinformowali, że dołączyli do nich Danny DeVito, Gwyneth Paltrow i Kevin Spacey.

 • Jackson o sobie po raz trzeci

  W księgarniach pojawiło się wznowienie jednej książki Michaela Jacksona - "Moonwalk - Jedyna Autobiografia". Nowe wydanie zostało uzupełnione o dodatkowy wstęp i posłowie.

 • "Notatki z podróży" Angeliny Jolie

  Angelina Jolie od lat dzieli czas między pracą aktorki, a działalnością misyjną w najdalszych zakątkach świata. O swoich wyprawach gwiazda opowiada w "Notatkach z podróży", które do polskich księgarń trafią 23 października.