• Informacje na temat:

  rabczewska poczuła

Artykuły na temat: rabczewska poczuła
 • Ojciec Dody wściekły na Polaków: Nie doceniamy własnych gwiazd

  Pana córka, Dorota Rabczewska, uważana jest za jedną z najcenniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Osiągnęła sukces w tym świecie, choć zapowiadało się, że będzie sportsmenką. Żałuje pan, że tak się nie stało? Paweł Rabczewski: - Bardzo... Wolałbym, żeby tak wielkie osiągnięcia miała w sporcie. Może by zdobywała medale, może nie, ale nie byłoby tej całej dyskusji i niepotrzebnej krytyki...

 • Doda wygrała z Mieszkiem!

  Sąd Apelacyjny w Poznaniu nakazał w czwartek Mieszkowi Sibilskiemu, liderowi zespołu Grupa Operacyjna, przeproszenie Doroty Rabczewskiej (Dody) za naruszenie jej dóbr osobistych.

 • Paulla zdetronizuje Dodę?

  Na polskiej scenie muzycznej właśnie pojawiła się pierwsza poważna postać, która może odebrać Dodzie tytuł największej gwiazdy naszego show-biznesu - Paulina Ignasiak. Rabczewska jest poważnie zaniepokojona...

 • Musi przeprosić Dodę

  Raper Mieszko Sibilski musi przeprosić Dorotę "Dodę" Rabczewską - uznał w piątek (8 lipca) poznański sąd apelacyjny. Wokalistka poczuła się obrażona treścią jednej z piosenek oraz wpisem na stronie internetowej zespołu Grupa Operacyjna.

 • Nie miała majtek? (UAKTUALNIENIE-ROZPRAWĘ PRZERWANO)

  ..."Super Express" po uroczystości rozdania Telekamer 2008 opublikował zdjęcie Dody na którym - zdaniem piosenkarki - komputerowo usunięto jej majtki. Gazeta zamieściła zbliżenie miejsca intymnego. Rabczewska poczuła się dotknięta i pozwała dziennik. Celebrytka domaga się od wydawcy "SE" 100 tys. zł zadośćuczynienia za naruszenie czci i wizerunku oraz przeprosin za "nieprawdziwe informacje o stroju...

 • Doda oskarża menedżerów

  Dorota Rabczewska w rozmowie z miesięcznikiem "Pani" zarzuciła menedżerom i PR-owcom zajmującym się gwiazdami, że anonimowo informują plotka rskie serwisy o prywatnym życiu ich podopiecznych. Czy Doda pije w ten sposób do Mai Sablewskej?

 • Doda manipuluje mediami

  Dorota Rabczewska (23 l.) twierdzi, że jest jedyną gwiazdą w polskim showbiznesie. W wywiadzie dla stacji TVN Style na pytanie, kto w polskim showbiznesie najlepiej manipuluje mediami, odpowiada wprost: "Ja".

 • Doda była bita?

  Wstrząsające pogłoski o tym, że Dorota Rabczewska (24 l.) była bita przez Radka Majdana (36 l.), mogą niestety okazać się prawdziwe!

 • Katolicy z gminy Klwów nie chcą Dody na "Święcie Papryki"

  Rabczewska nie powinna śpiewać dla katolików. Tym bardziej że - jak mówią - po scenie lata na golasa i obraża wiernych. "Zaproszenie jej to wielki afront wobec katolickich mieszkańców gminy" - piszą...

 • Doda znów atakuje Steczkowską

  Dorota Rabczewska nie odpuszcza i ponownie krytykuje Justynę Steczkowską.

Wideo na temat: rabczewska poczuła
 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Jak dogonić szczęście

  Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o "urlop" i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.