• Informacje na temat:

  rabczewska zmieni

Artykuły na temat: rabczewska zmieni
 • Doda zmieniła się nie do poznania!?

  ...kiedy jednak związała się z Emilem Haiderem (34 l.) ponoć zmieniła się nie do poznania! "Doda zachowuje się przy nim zupełnie inaczej: jest zawsze miła i uśmiechnięta. Wydaje się, że Emil utemperował(...) mama Dody, Wanda Rabczewska. Zwyczajnie boi się, że córka znów się zawiedzie i będzie cierpieć. Kiedy jednak odradziła jej wspólne zamieszkanie z ukochanym, Doda tradycyjnie zrobiła po swojemu...

 • Doda: Do kościoła w chodziku

  "W Wielkanoc chciałabym pójść do kościoła. Mam chodzik, więc się przejdę. Byłoby cudownie pójść do spowiedzi, przyjąć komunię, ale zobaczę, co się zdarzy" - opowiada Dorota "Doda" Rabczewska, która niedawno przeszła poważną operację kręgosłupa.

 • Doda nie pojechała na chrzciny bratanka! W wojnę wciągnęła rodziców?

  Konflikt w rodzinie Rabczewskich trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, że niebawem coś w tej kwestii się zmieni...

 • "Na światowym poziomie"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, jest ostatnio na ustach całej Polski już nie tylko z powodu kontrowersyjnych wypowiedzi i prowokującego ubioru. Po zdobyciu nagrody publiczności podczas Festiwalu w Sopocie wydaje się, że piosenkarka wreszcie została doceniona za zdolności wokalne i sceniczne obycie. A przedstawiona podczas festiwalowego konkursu piosenka "Znak pokoju" stała

 • Emil Haidar przerywa milczenie po rozstaniu z Dodą! Jego słowa są bardzo wymowne

  Doda (31 l.) i Emil Haidar (34 l.) nie są już parą – taka informacja obiegła media jakiś czas temu. Do tej pory były narzeczony Rabczewskiej milczał i nie chciał komentować rozstania. Ostatnio się to zmieniło.

 • Dorota "Doda" Rabczewska (23 l.) została twarzą jednej z firm produkujących gadżety i biżuterię dla telefonów komórkowych.

 • Doda relaksuje się w supermarkecie po wyroku skazującym

  Doda (32 l.) wybrała się z przyjaciółką na spacer po jednym z centrów handlowych. Skandalistka zaliczyła darmowy makijaż, stoisko z miodami i toaletę, w której zmieniła kreację. To trudne chwile dla Rabczewskiej - sąd właśnie skazał ją na pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania charytatywnej pracy na cele społeczne przez 40 godzin w miesiącu za pobicie dziennikarki Agnieszki...

 • Doda: Płyta po wakacjach

  Zespół Virgin rozpoczął już poważne przygotowania do nagrania trzeciego albumu. Wokalistka Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda-Elektroda, w rozmowie z INTERIA.PL ujawniła kilka szczegółów na temat nowej płyty.

 • Doda i Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan: Wojna przybiera na sile

  Obie są kobietami z dwóch różnych galaktyk. Ale jedno je łączy - mąż! Panie nie kryją wzajemnej niechęci. Ostatnio Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (w wieku Dody) nie pojawiła się na jednej z uroczystych imprez. Powód? Dorota Rabczewska (po 30.) była na niej gościem specjalnym!

 • Wszechstronnie uzdolniona Doda

  Dorota "Doda" Rabczewska (23 l.), Kombii i Jacek Łaszczok (40 l.), czyli Stachursky, bawili się na słonecznej wyspie Bali.

Wideo na temat: rabczewska zmieni
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł

  Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Oto magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu. Ciekawość przygód doprowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia i ujawnienia tajemnicy, która na zawsze zmieni życie Dzwoneczka i zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku