• Informacje na temat:

  rachel hunter

Artykuły na temat: rachel hunter
 • Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  ...". W "Legionie" zobaczymy m.in. Dana Stevensa (" Downton Abbey "), Rachel Keller ("Fargo"), Jean Smart ("Fargo", "Fraiser"), Aubrey Plazę ("Parks and Recreation"), Billa Irwina ("Prawo i bezprawie: Sekcja specjalna") oraz Katie Ashelton ("Wirtualna liga"). Mindhunter Serial "Mindhunter" to ekranizacja książki "Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit" Johna Douglasa. Fabuła serialu...

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Robbie Williams wziął ślub

  ...znanymi kobietami, w tym Nicole Appleton, obecnie żoną jego odwiecznego rywala na scenie muzycznej - Liama Gallaghera, oraz modelką Rachel Hunter. W jednym z wywiadów muzyk wyznał, że Field jest dla niego...

 • R. Williams: Wytęskniona randka

  Jeden z największych przystojniaków w brytyjskim show biznesie, Robbie Williams, już nie jest sam! Wokalista umówił się na pierwszą randkę po półtorarocznej przerwie. Jego wybranką jest Valerie Cruz, 28-letnia aktorka, znana z telewizyjnej serii "Nip/Tuck".

 • Najlepszy amerykański serial

  ...- maja dwie nieznane w Polsce produkcje: "Damages" i "Longford". Jak co roku nie zabrakło wielkich nazwisk wśród nominowanych aktorów: Glenn Close, Holly Hunter, Mary-Louise Parker, Jonathan Rhys(...) Close - Damages Minnie Driver - The Riches Edie Falco - Rodzina Soprano Sally Field - Brothers & Sisters Holly Hunter - Saving Grace Kyra Sedgwick - The Closer Najlepszy aktor w serialu dramatycznym...

 • Rod Stewart wreszcie się rozwiódł

  61-letni Rod Stewart rozwiódł się z 36-letnią modelką Rachel Hunter. Co ciekawe, stało się to dopiero siedem lat po rozpadzie ich związku.

 • Robbie Williams szuka żony

  Robbie Williams szuka kandydatki na żonę, po tym, jak rozstał się z modelką Rachel Hunter. Polskie wielbicielki piosenkarza mogą się jednak poczuć nieco zawiedzione, bowiem wokalista na swoje "łowy" ma zamiar wyruszyć wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

 • Rod Stewart ma synka

  W niedzielę, 27 listopada w jednym z londyńskich szpitali na świat przyszło pierwsze dziecko Roda Stewarta (60 l.) i jego 35-letniej narzeczonej Penny Lancaster. Ważący blisko 3,5 kg chłopiec czuje się bardzo dobrze. Niemal w tym samym czasie szkocki wokalista otrzymał informację o oficjalnym zakończeniu rozwodem swojego małżeństwa z Rachel Hunter (36 l.).

 • Zaręczyny Roda Stewarta

  Sprawdziły się krążące od końca 2004 roku pogłoski. Rod Stewart, 60-letni szkocki wokalista, poślubi swoją dziewczynę Penny Lancaster. Modelka (33 l.) przyjęła oświadczyny muzyka podczas rodzinnego pobytu w Paryżu. Ślub planowany jest w tym roku, jak Stewart ureguluje sprawy związane z rozwodem ze swoją drugą żoną Rachel Hunter (od 1999 roku są w separacji).

 • Rod Stewart: Wkrótce ślub

  Kilkanaście dni po otrzymaniu rozwodu z drugą żoną, 36-letnią aktorką Rachel Hunter, Rod Stewart (61 l.) rozpoczął przygotowania do kolejnego ślubu. Jak już kilkakrotnie informowaliśmy, wokalista poślubi swoją narzeczoną Penny Lancaster (35 l.) w 2007 roku. Według nieoficjalnych informacji ma to być styczeń, choć wcześniej wspominano raczej o lecie.

Zdjęcia na temat: rachel hunter