• Informacje na temat:

  rachel wart aktorka

Artykuły na temat: rachel wart aktorka
 • Jennifer Aniston - gwiazda "Przyjaciół" kończy 45 lat

  Jennifer Aniston rolą w serialu "Przyjaciele" zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie oraz... wylansowała jedno z najczęściej kopiowanych uczesań lat 90. Fryzurę "na Rachel" obchodząca we wtorek 45. urodziny gwiazda uważa jednak za wyjątkowo nietwarzową.

 • Aniston neurotyczną psychoterapeutką

  Jennifer Aniston, za sprawą roli Rachel Green w emitowanych przez dziesięć sezonów kultowych "Przyjaciołach", stała się jedną z najbardziej znanych twarzy amerykańskiej telewizji. Teraz gwiazdę zobaczymy w nowym filmie Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu".

 • Jennifer Aniston kończy 45 lat

  Jennifer Aniston rolą w serialu "Przyjaciele" zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie oraz... wylansowała jedno z najczęściej kopiowanych uczesań lat 90. Fryzurę "na Rachel" obchodząca we wtorek, 11 lutego, 45. urodziny gwiazda uważa jednak za wyjątkowo nietwarzową.

 • Twórca "Władcy pierścieni" wśród najbogatszych

  Peter Jackson, reżyser filmowej wersji trylogii Tolkiena "Władca pierścieni", po raz pierwszy znalazł się na dorocznej liście najbogatszych ludzi w Nowej Zelandii. Magazyn The National Business Review , który przygotowuje listę, oszacował, że majątek Jacksona wart jest teraz około 20 mln dolarów.

 • "The Ring" w domowej filmotece

  Jeden z najlepszych thrillerów 2002 roku, mrożący krew w żyłach "The Ring" , dostępny jest od czwartku, 11 września, na kasetach video i płytach DVD (do wypożyczenia i sprzedaży). "The Ring" jest jednym z tych filmów, których nie może zabraknąć w kolekcji wielbicieli dreszczowców!