• Informacje na temat:

    rachel weisz

Artykuły na temat: rachel weisz
  • Rachel Weisz rozstała się z partnerem

    Po dziewięciu latach związku aktorka Rachel Weisz i reżyser Darren Aronofsky rozstali się. Mimo zaręczyn w 2005 roku, para nigdy się nie pobrała.

  • Nikolaj Lie Kaas: Kumpel księcia Danii

    Prywatnie - syn lubianego komika, mąż cenionej stylistki i kumpel... księcia Danii. Zawodowo - jeden z najsłynniejszych (obok Madsa Mikkelsena i gwiazdy "Gry o tron" - Nicolaja Coster-Waldau) duńskich aktorów robiących karierę za granicą.

  • Gwiazdorska para wzięła ślub

    Daniel Craig i Rachel Weisz pobrali się w środku ubiegłego tygodnia podczas sekretnej ceremonii w Nowym Jorku. Aktorzy są ze sobą zaledwie kilka miesięcy.

  • Dodano nowe tytuły do programu festiwalu w Cannes

    Tydzień po oficjalnym ogłoszeniu programu festiwalu filmowego w Cannes do listy obrazów, które rywalizować będą w tym roku o Złota Palmę, dopisano dwa tytuły: "Cronic" Michela Franco oraz "The Valley of Love" Guillaume'a Niclouxa. Podczas specjalnego, nocnego pokazu zaprezentowany zostanie również długo oczekiwany film Gaspara Noe "Love".

  • Rzuciła męża dla Jamesa Bonda?

    Znów wolna brytyjska aktorka Rachel Weisz spędziła święta w towarzystwie swojego kolegi po fachu, Daniela Craiga . Czyżby filmowy James Bond był powodem jej rozstania z reżyserem Darrenem Aronofskym ?

  • Cannes 2015: Te filmy powalczą o Złotą Palmę

    Nowe filmy Gusa Van Santa, Todda Haynesa, Nanniego Morettiego, Paolo Sorrentino i Matteo Garrone powalczą w tym roku o Złota Palmę festiwalu filmowego w Cannes. Organizatorzy zaprezentowali dziś program imprezy.

  • Joanna Kulig o byciu najseksowniejszą aktorką: Lubię się podobać

    ...czy Rachel Weisz. Pytana, czy schlebia jej określenie "polska seksbomba", przyznaje, że to bardzo miłe, jednak podchodzi do tego z przymrużeniem oka, nie chcąc być jedynie tą, która wyłącznie ładnie...

  • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

    Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

  • Gwiazdy przeciw operacjom plastycznym

    Gwiazda wraz z koleżankami po fachu, Emmą Thompson i Rachel Weisz, uformowały "Brytyjską Ligę Przeciwko Operacjom Plastycznym" ("British Anti-Cosmetic Surgery League"). "Nigdy się temu nie poddam. To jest w sprzeczności z moimi wartościami, ze sposobem w jaki wychowali mnie rodzice i tym, co uważam za naturalne piękno" - oznajmiła 35-letnia Winslet "The Telegraph". Chociaż niechęć Winslet, Weisz...

  • Cannes 2015: Orgazmów brak

    68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

Zdjęcia na temat: rachel weisz
Dyskusje na temat: rachel weisz