• Informacje na temat:

  rachel wiesz

Artykuły na temat: rachel wiesz
 • To on uwiedzie Rachel!

  Wyobraźcie sobie, że kilka dni temu zajrzeliśmy na plan "Glee" i rozmawialiśmy z absolutnie ujmującym Deanem Geyerem! Nowe bożyszcze pojawi się dopiero w 4. serii, ale Ci, którzy śledzą przecieki w Internecie, wiedzą że grany przez niego Brody Weston namiesza w życiu Rachel (Lea Michele).

 • "Mumia 3" bez Rachel Wiesz

  W filmie "Mumia 3" nie wystąpi Rachel Wiesz, bohaterka dwóch pierwszych części przygodowej opowieści - "Mumia" i "Mumia powraca" . Na ekranie zobaczymy natomiast Brendana Frasera.

 • Największe wyzwanie

  ..."Mildred Pierce" to pięcioodcinkowa produkcja przedstawia losy silnej i niezależnej kobiety, która w czasach Wielkiego Kryzysu stara się za wszelką cenę zapewnić godne życie sobie i swoim córkom. Evan Rachel Wood gra córkę tytułowej bohaterki, w postać której wciela się Kate Winslet.

 • Prywatne życie Rachel Weisz

  Filmowa piękność Rachel Wiesz (34 l., "Mumia" ) zamierza za wszelką cenę utrzymać szczegóły swojego życia uczuciowego w tajemnicy, by uniknąć środowiskowych plotek .

 • 6 zabawnych dialogów z... "Przyjaciół"

  ...1. PHOEBE: Witaj babciu... Jeśli to jest rzeczywiście twoje prawdziwe imię. 2. (Ślub Carol, byłej żony Rossa) RACHEL: Hej, mamo! Dobrze się bawisz? PANI GREEN: Och, pewnie! Właśnie tańczyłam ze zdumiewająco wysoką kobietą. A trzy inne dziewczyny puszczały do mnie oko przy bufecie. Nie mówię, że to jest coś, co chciałabym rozwijać, ale miło wiedzieć, że ma się alternatywy. RACHEL: Jest jeszcze...

 • Rachel Wood dała się związać

  Aktorka Evan Rachel Wood pozwoliła sfotografować się nago podczas sesji zdjęciowej dla jednego z amerykańskich magazynów.

 • X. O. X. O. na dvd

  ...swój ostry pazur. Czy znajdzie się ktoś, kto ją pocieszy? Pamiętacie jeszcze Cartera? Ktoś kiedyś powiedział, że życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, na co trafisz! A wybór jest(...)? Powtarzając za Summer Roberts ("Życie na fali", w tej roli Rachel Bilson) - kocham robić zakupy, opalać się i plotkować o celebrytach. Zawsze tak było, zawsze tak będzie. Ale jak to się właściwie...

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.

 • Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Dotąd kojarzona była z grzecznymi rolami i słodkimi piosenkami pop. Dzięki roli w "Spring Breakers" Selena Gomez ma szansę ten wizerunek zmienić. Będziecie zaskoczeni, na co ją stać. Polska premiera filmu już w najbliższy piątek, 5 kwietnia.

 • Za zgodą mamy

  Dotąd kojarzona z grzecznymi rolami i słodkimi piosenkami pop. Dzięki roli w "Spring Breakers" Selena Gomez ma szansę ten wizerunek zmienić.

Dyskusje na temat: rachel wiesz
 • Re: „Słoneczny patrol”: Jak się mają ratowniczki?

  Ty wiesz ile operacji to "naturalnie" wyglądało?? Jak mówiła kiedyś Rachel Welch. Hahahaa

 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  NIE MA W USA zarobkow z sufitu!!! tu nie miec socjalizma!!! albo sie sprzedajesz i zarabiasz, albo szukasz pracy... a ten serial sprzedawal sie rewelacyjnie. pewnie nie wiesz, ale gdy tv nadawala ostatni sezon, to zamieralo zycie na ulicach NY. i wiesz co...jest we Friends pare scen, ktore POWALAJA AKTORSTWEM!!! ogladnij sobie odcinek z Rachel na sali porodowej i dopiero pogadamy o slabym