• Informacje na temat:

  radcliffe młoda

Artykuły na temat: radcliffe młoda
 • Daniel Radcliffe na planie nowego filmu. Poznajecie odtwórcę roli Harry'ego Pottera?

  Daniel Radcliffe (29 l.) już chyba zawsze większości osób będzie kojarzył się z rolą w "Harrym Potterze". Tymczasem aktor właśnie pracuje na planie innej produkcji. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

 • Daniel Radcliffe jako "Game Changer"

  Stacja BBC oficjalnie potwierdziła, że Daniel Radcliffe zagra jednego z twórców kontrowersyjnej serii gier "Grand Theft Auto" w filmie opowiadającym o jej powstawaniu. Obraz kręcony jest w ramach projektu BBC promującego naukę programowania wśród brytyjskiej młodzieży.

 • Daniel Radcliffe wspiera mniejszości seksualne

  ...uważa, że dzięki swojej działalności skutecznie wspieram dążenia Trevor Project jest dla mnie wielkim zaszczytem" - powiedział Radcliffe w rozmowie z Associated Press. Nagroda wręczana jest osobom(...) samobójstwo, kiedy jego środowisko dowiaduje się o homoseksualizmie chłopca. Obraz zdobył Oscara za film krótkometrażowy. Po emisji filmu w stacji HBO w 1998 powstała organizacja. Radcliffe dowiedział się...

 • Fascynujący muzyk, niepokorny wizjoner i... rogacz

  Film dokumentalny "20 000 dni na Ziemi", thriller "Rogi" i dramat "Klub Jimmy'ego" to najgłośniejsze premiery ostatniego dnia października.

 • Został najcenniejszą młodą gwiazdą

  Daniel Radcliffe został ogłoszony najcenniejszą młodą gwiazdą. Aktor znany z roli Harry'ego Pottera, zajął czołowe miejsce w notowaniu, opartym o Forbes Star Currency List.

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

 • Wiadomo, z kim spotyka się Harry Potter

  Odkryto tożsamość tajemniczej towarzyszki filmowego Harry'ego Pottera. Daniel Radcliffe spotyka się z przybraną córką producenta filmów z serii "Harry Potter".

 • "Dumni i wściekli" : Geje i Lesbijki Wspierają Górników!

  W 1985 roku na czele dorocznej Parady Gejów i Lesbijek w Londynie poszli walijscy górnicy. Oko za oko, ząb za ząb. Rok wcześniej otrzymali finansowe i moralne wsparcie od grupy zapalonych homoseksualistów, więc postanowili się odwdzięczyć. Bo tylko w grupie, jedności i solidarności siła; zwłaszcza kiedy wróg jest wspólny. W znakomitych i wzruszających "Dumnych i wściekłych" Mathew Warchus i Stephen Beresford opowiadają o wydarzeniach, które doprowadziły do nietypowej parady.

 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  ...dyżurze! Daniel Radcliffe już na planie "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi" zaglądał do kieliszka! "W pewnym momencie potrzebowałem alkoholu, aby cokolwiek mnie cieszyło. Było kilka takich lat, gdy świetnie się czułem prowadząc życie w blasku fleszy, które tak naprawdę nigdy do mnie nie pasowało" - zdradził gwiazdor w jednym z wywiadów. Radcliffe twierdzi, że jest całkowitym...

 • Daniel Radcliffe niewinny

  Daniel Radcliffe poprosił fanów, by nie obwiniali go o przesunięcie daty premiery "Harry Potter i Książę Półkrwi" na lipiec 2009. Młody aktor twierdzi, że sam dowiedział się o tym na dobę przed resztą świata.