• Informacje na temat:

  radcliffe plotki

Artykuły na temat: radcliffe plotki
 • Daniel Radcliffe to gej?

  Danielowi Radcliffe'owi bardzo przypadły do gustu plotki , dotyczące jego orientacji seksualnej - namawia swoich kolegów-homoseksualistów do przeglądania gejowskich portal i wyszukiwania informacji na jego temat.

 • Radcliffe może szastać milionami

  Aktor odtwarzający postać czarodzieja Harry'ego Pottera, Daniel Radcliffe, skończył w poniedziałek 18 lat, zyskując tym samym możliwość rozporządzania swą fortuną. Twierdzi jednak, że pieniądze nie zawrócą mu w głowie.

 • Harry Potter i ... marihuana

  Daniel Radcliffe, odtwórca roli Harry'ego Pottera, zaprzeczył pogłoskom jakoby palił marihuanę na jednym z przyjęć. Aktor rozważa podjęcie działań prawnych przeciw brytyjskiemu "Daily Mirror".

 • Niedouczony Harry Potter?

  Matka Daniela Radcliffe'a, młodego aktora, który wciela się w filmowych adaptacjach powieści J.K. Rowling w Harry'ego Pottera, zdementowała plotki , jakoby jej syn miał pożegnać się z rolą małego czarodzieja po występie w filmie "Harry Potter i więzień Azkabanu", gdyż nie radzi sobie z nauką w szkole. Prace na planie trzeciego filmu opowiadającego o losach Harry'ego Pottera realizowane są

 • Spielberg nie nakręci Pottera!

  Daniel Radcliffe zaprzeczył informacjom, jakoby reżyserem siódmej, ostatniej części przygód Harry'ego Pottera miał być Steven Spielberg.

 • Harry Potter kontra kosmici?

  14-letni Daniel Radcliffe ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) rozważa przyjęcie roli w filmie "Evangelion". Odtwórca postaci słynnego małego czarodzieja, stworzonego przez Joanne K. Rowling, miałby zagrać młodego człowieka, który w kabinie wielkiego bojowego robota stawia czoło najeźdźcom z kosmosu. Projekt będzie adaptacją znanej japońskiej sagi anime .

 • "Harry Potter": Problemy na planie

  Realizacja trzeciej części przygód małego czarodzieja Harry'ego Pottera, zatytułowanej "Harry Potter i więzień Azkabanu", nie jest usłana różami. Małe gwiazdy dorastają w ekspresowym tempie, a producentom ledwo udało się zapobiec strajkowi ekipy technicznej. Na razie jednak zdjęcia odbywają się bez komplikacji zagrażających losom filmu.

Wideo na temat: radcliffe plotki
 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.