• Informacje na temat:

  radcliffe zarobił

Artykuły na temat: radcliffe zarobił
 • Wilkołak ze "Zmierzchu" zarobił majątek

  Radcliffe, który w wieku 16-lat zarobił 11 milionów dolarów za rolę w filmie "Harry Potter i Czara Ognia", oraz 29-letni Macauley Culkin, któremu udział w filmie "Richie Milioner" w wieku 14-lat...

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Harry Potter alkoholikiem

  Daniel Radcliffe po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma problem z alkoholem już w 2009 roku na planie produkcji "Harry Potter i Książę Półkrwi".

 • Radcliffe zarabia krocie w USA

  Gwiazda filmowej serii o Harrym Potterze, Daniel Radcliffe, już odnosi kolejne, filmowe sukcesy. Najnowszy film z udziałem aktora Kobieta w czerni" święci triumfy w Stanach Zjednoczonych. Do polskich kin film wejdzie już 2 marca.

 • Harry Potter woli starsze kobiety

  Znany z roli Harry'ego Pottera brytyjski aktor Daniel Radcliffe twierdzi, że nie interesują go jego rówieśniczki, bo wymagają poświęcania zbyt dużo uwagi.

 • Daniel Radcliffe: Dość Pottera!

  Daniel Radcliffe ma dość Harry'ego Pottera! Aktor przyznał się, że kiedy usłyszał o planach J.K.Rowling, związanych z napisaniem kolejnej książki o słynnym czarodzieju, próbował wyperswadować to autorce.

 • Ile kosztuje Daniel Radcliffe?

  Producenci filmów o przygodach Harry'ego Pottera znaleźli sprytny sposób na upewnienie się, że odtwórca tytułowej roli - Daniel Radcliffe - będzie w stanie promować ostatni tytuł serii. "Podkupili" teatr, w którym aktor ma występować w tym czasie na Broadwayu w musicalu "How To Succeed in Business Without Really Trying".

 • Jackson zarobi ćwierć miliarda

  Michael Jackson będzie najlepiej zarabiającą gwiazdą w 2010 roku. Na konta jego spadkobierców może wpłynąć ok. 240 milionów dolarów.

 • Harry Potter z rogami?

  Odtwórca roli Harry'ego Pottera - Daniel Radcliffe już niebawem po raz kolejny będzie miał okazję do przełamania wizerunku chłopca z blizną. Aktor otrzymał propozycję zagrania w thrillerze fantasy zatytułowanym "Horns".

 • Przez Pottera wpadł w alkoholizm

  Daniel Radcliffe, po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze, postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma z nim problem już w 2009 roku na planie części o podtytule "Książę Półkrwi".

Zdjęcia na temat: radcliffe zarobił
Wideo na temat: radcliffe zarobił
 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.