• Informacje na temat:

  radek liszewski zdjęcia

Artykuły na temat: radek liszewski zdjęcia
 • Zenon Martyniuk urządził synowi huczne wesele. Są zdjęcia! Ale była zabawa!

  Daniel Martyniuk (29 l.) i jego ukochana Ewelina (19 l.) są już po ślubie. Ceremonia była wzruszająca, a wesele bardzo huczne. Media obiegły zdjęcia z imprezy. Widać, że była niezła zabawa! W końcu "król disco polo" Zenon Martyniuk (49 l.) żenił jedynego syna.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...go zrozumieli" - zdradza informator "Faktu". Radek Liszewski, autor hitu "Ona tańczy dla mnie" pochwalił się, że żona wzięła z niego przykład i zaczęła się odchudzać! "Zaczęła biegać. Codziennie(...) (23 l.). Para niestety rozstała się kilka miesięcy temu. Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger nie są już parą! Wokalistka rzuciła go po tym, gdy do sieci wyciekły zdjęcia, na których widać, jak...

 • Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

  ...mnóstwo jedzenia, a także pokaz sztucznych ogni. Na imprezie zaśpiewał nie tylko Martyniuk, ale i Radek Liszewski.   Spekulowano, że na organizację uroczystości wydano około miliona złotych, lecz to(...) Hiszpanię. Już po fakcie podzieliła się zdjęciami i nagraniami w sieci. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela Również Agnieszka Kaczorowska (26 l.) w 2018 roku wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest...

 • Ogrodnik na konsultacjach u Liszewskiego

  Dawid Ogrodnik gra główną rolę w filmie "Discopolo", do której zdjęcia właśnie trwają. Czołowy polski aktor młodego pokolenia zdradził, że w ramach przygotowań do roli spotykał się gwiazdami disco polo, m.in. z Radkiem Liszewskim.

 • Jerzy Połomski i Jula razem (teledysk "Pomaganie jest trendy 4")

  Do sieci trafił teledysk promujący czwartą edycję kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Julę.

 • "Pomaganie jest trendy 4": Wśród gwiazd Jerzy Połomski i Paweł Kukiz

  14 listopada nagrano piosenkę promującą czwartą odsłonę ogólnopolskiej kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Pawła Kukiza.

Wideo na temat: radek liszewski zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...