• Informacje na temat:

  radek majdan klub pilkarski

Artykuły na temat: radek majdan klub pilkarski
 • Radek Majdan został dyrektorem. Rozenek dumna!

  .... Odkąd Radosław został powołany do Rady Nadzorczej giełdowej spółki MBF Group S.A., nie musi martwić się o finanse. To nie koniec sukcesów! - Majdan podpisał lukratywny kontrakt z klubem...

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdobyli się na piękny gest!

  Wkrótce Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (44 l.) staną na ślubnym kobiercu. Przy okazji swego ślubu para chce zrobić coś dobrego dla cierpiącego sportowca.

 • Małgorzata Rozenek bez pracy. Majdan ratuje domowy budżet!

  Powrót Małgorzaty Rozenek (wiek nieznany, prawdopodobnie 20 l.) na wizję stoi pod znakiem zapytania. Jej partner, Radek Majdan, podjął więc kolejne zawodowe wyzwanie, by ratować domowy budżet.

 • Rozenek i Majdan liczyli, że zorganizują wesele "gratis". W zamian za reklamę hotelu!?

  Radek Majdan (43 l.) swoje wesele z Małgorzatą Rozenek (kilka lat temu 41-latka, dziś dużo dużo młodsza) postanowił zorganizować w hotelu przyjaciela. Początkowo miał nadzieję, że w zamian za rozpromowanie ośrodka będzie mógł zrobić to za darmo, niestety, przyjaciel poinformował, że "nie jest firmą charytatywną".

 • Majdan się stacza

  ..."Fakt" słusznie zauważył, że Radek od niedawna przeżywa same porażki - ze znanego klubu Wisła Kraków trafił do kiepskiej Pogoni Szczecin. Potem wybuchła głośna afera związana z pobiciem przez Majdana dziennikarza w nocnym klubie, za co grozi mu do pięciu lat więzienia, a podczas meczu z Wisłą Płock piłkarz zaatakował sędziego bocznego. Do tego niedawno Doda ogłosiła publicznie, że złożyła pozew...

 • Majdan poświęca karierę dla Dody!

  Czego nie zrobi łysiejący i starzejący się piłkarz, aby nie porzuciła go młoda i ponętna żona? Radek (35 l.) zaczął na poważnie walczyć o miłość Doroty Rabczewskiej (23 l.).

 • Doda ofiarowała 60 tys. na kościół

  ...prośbę swojej mamy i partnera Radka Majdana. Proboszcz parafii wcześniej był kapelanem klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin, gdzie udzielał się Majdan. To właśnie on udzielał bramkarzowi ślubu...

 • Kłopotliwa "narzeczona" Majdana

  Tam, gdzie on, często pojawia się i ona. Żądna sławy, wyczuła, że zdobędzie ją dzięki piłkarzowi.

 • Doda nie daje o sobie zapomnieć

  Powrót Radka Majdana i ich wspólne wakacje na Jamajce, awantura w sprawie wyjazdu do Iraku, a teraz darowizna na renowację kościółka - Doda nie daje o sobie zapomnieć.

Wideo na temat: radek majdan klub pilkarski
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.