• Informacje na temat:

  radek z anną prus

Artykuły na temat: radek z anną prus
 • Anna Prus marzy o własnej rodzinie

  Anna Prus (37 l.) wyznała, że chciałaby się ustatkować.

 • Co nas czeka jesienią, czyli telewizyjne nowości

  Za oknem wciąż lato, ale najważniejsze stacje ogłosiły już, co widzowie będą mogli zobaczyć jesienią. Prezentujemy wszystkie nowe pozycje, jakie pojawią się na ich antenie.

 • Anna Prus powraca na salony! Stęskniła się za błyskiem fleszy?

  Radek Majdan (43 l.) i Anna Prus (34 l.) kilka lat temu byli parą. Lubili wspólnie bywać na celebryckich imprezach i pozować do zdjęć na ściankach. Związek wydawał się poważny – były bramkarz(...) Radziowi. W każdym razie zapewne teraz nie żałuje swojej decyzji – poznał Małgosię Rozenek, która całkowicie zawładnęła jego sercem i nie jest tak kontrowersyjna, jak poprzednia partnerka. Z kolei Prus...

 • Anna Prus ma romans z brytyjskim gwiazdorem

  Wielki sukces polskiej celebrytki! Anna Prus (33 l.), skazana za posiadanie narkotyków była dziewczyna Damiana Gorawskiego i Radka Majdana, od kilku tygodni spotyka się z brytyjskim gwiazdorem!

 • Anna Prus po romansie z Gorawskim i Majdanem została wolontariuszką

  Anna Prus (33 l.) po rozstaniu z Radkiem Majdanem podjęła się pracy jako wolontariuszka i wyjechała do... Wietnamu.

 • Majdan rozstał się z Prus

  Miał być ślub i dzieci - jest rozstanie. Radosław Majdan (40 l.) po kilku miesiącach zakończył związek z Anną Prus (31 l.).

 • Radek Majdan chce wyjść z cienia Małgosi? Będzie aktorem! Zagra w popularnym serialu!

  ...najpierw aktorka Anna Prus, a teraz "Perfekcyjna Pani Domu" Małgosia Rozenek! Jednak Radek ma już chyba dość tego, że zwykle kojarzony jest z popularnymi partnerkami i postanowił zawalczyć o własną(...)Radek Majdan już od lat pojawiał się nie tylko na murawach stadionów. Nie wystarczyła mu piłkarska kariera i postanowił wkroczyć do świata show-biznesu. Bez wątpienia pomogło mu w tym małżeństwo ze...

 • Anna Prus i Radek Majdan ujawnili swój związek!

  Anna Prus, czyli Paula Bartnicka z "Julii", już nie ukrywa, że jest nową dziewczyną... Radosława Majdana! Podobno uczucie połączyło Anię i Radka kilka miesięcy temu, ale dopiero w ostatnią sobotę para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się razem.

 • Prus nie jest już dziewczyną Majdana!

  Anna Prus, znana z roli Pauli Bartnickiej w serialu "Julia", rozstała się z byłym piłkarzem - Radosławem Majdanem. Powód?

 • Mają romans!

  Anna Prus i Radek Majdan są podobno razem. Udają jednak, że nic ich nie łączy...

Zdjęcia na temat: radek z anną prus
Wideo na temat: radek z anną prus
 • Wszystkie kochanki Radka Majdana!

  Radosław Majdan uwielbia kobiety! Na imprezach pojawia się z pięknymi modelkami, aktorkami oraz piosenkarkami. Wszystkie posiadają dość specyficzny typ urody. Lista jego "dziewczyn" jest naprawdę długa. Wśród nich były m. in. Sylwia Koperkiewicz, Dorota Rabczewska, Iza Janachowska, Dasza Astafjewa, Anna Prus oraz oczywiście Małgorzata Rozenek. Czy tej ostatniej uda się usidlić etatowego casanovę