• Informacje na temat:

  radha mitchell zdjęcia

Artykuły na temat: radha mitchell zdjęcia
 • Radha Mitchell u boku Richarda Gere'a

  Radha Mitchell, tytułowa bohaterka filmu Woody'ego Allena "Melinda i Melinda" , dołączyła do obsady filmu "The Flock", który opowiada o agentach FBI. Obraz będzie anglojęzycznym debiutem reżysera z Hongkongu, Andrew Laua, a główne role w opowieści grają Richard Gere i Claire Danes.

 • Sean Bean w ekranizacji gry video

  Sean Bean, słynny Boromir z filmu "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , dołączył do obsady ekranizacji słynnej serii gier video "Silent Hill". Nad obrazem pracuje francuski reżyser Christophe Gans ( "Braterstwo wilków" ), a główną rolę zagra Radha Mitchell ( "Człowiek w ogniu" ).

 • Jonny Lee Miller u Allena

  Jonny Lee Miller ( "Hakerzy" , "Plunkett i Macleane" ) dołączył do obsady następnego filmu Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Wcześniej w owej komedii zgodzili się zagrać Radha Mitchell ( "Telefon" ), Chloë Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) i Chiwetel Ejiofor ( "Niewidoczni" ). Zapewne pojawi się w nim także Jason Biggs ( "American Pie - Wesele" ).

 • Farrell nie zagra u Spielberga?

  Jak informowaliśmy, Steven Spielberg przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu - dreszczowca fantastyczno-naukowego "Minority Report". W roli głównej wystąpi Tom Cruise. Partnerować miał mu irlandzki aktor Colin Farrell ("Tigerland", "War Zone"). Jednak niedawno agenci aktora podali, że najprawdopodobniej zrezygnuje on z udziału w tej produkcji.

 • Oscary: Szanse Polaków

  Dopiero 25 stycznia 2005 roku dowiemy się, czy w gronie nominowanych do Oscara znajdą się polscy twórcy. Szansę na oscarowe nominacje mają m.in. Jan A.P. Kaczmarek za muzykę do filmu "Marzyciel" , Paweł Edelman za zdjęcia do "Ray'a" , Tomasz Bagiński, autor krótkometrażowej animacji "Sztuka spadania" oraz Magdaleny Piekorz za "Pręgi" .

 • Krwawa hrabina nadchodzi

  William Hurt wystąpi w dramacie "The Countess" w reżyserii Julie Delphy, opowiadającym o życiu transylwańskiej hrabiny Bathory.

 • Josh Brolin u Allena

  Josh Brolin ( "Spisek doskonały" , "Człowiek-widmo" ) znajdzie się w obsadzie nowej komedii Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Obraz nie ma jeszcze tytułu, nie jest również jak dotąd znana jego fabuła. Pierwszy klaps na planie filmu padł na początku tygodnia.

 • Will Ferrell zamiast Downey'a Jr.

  Komik Will Ferrell ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zoolander" ) wystąpi w nowym, nie mającym jeszcze tytułu filmie Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Aktor obejmie rolę, którą pierwotnie zaproponowano nominowamemu do Oscara Robertowi Downey'owi Jr. ( "Cudowni chłopcy" ). Realizacja projektu rozpocznie się 22 września.

Wideo na temat: radha mitchell zdjęcia
 • Opętani

  Najnowszy film grozy twórców "Mechanika", "Amityville" i "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Współczesna wersja filmu wyreżyserowanego przez mistrza horroru George'a A. Romero. David jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim mieszkaniec. Intruz jest uzbrojony w naładowaną strzelbę, którą celuje w szeryfa. Zmuszony do obrony szeryf zabija go. W innej części miejscowości mężczyzna podpala...

 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...