• Informacje na temat:

  radio 3

Artykuły na temat: radio 3
 • "Radio Romans": Co stało się z gwiazdami radia?

  ...29 czerwca 1994 roku TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu „Radio Romans”. Losy dziennikarzy gdańskiej rozgłośni radiowej śledziły z zapartym tchem miliony widzów. Jak potoczyły się dzieje gwiazd radia? Wiele gwiazd wcielających się w postacie ambitnych dziennikarzy kontynuowało swoją karierę pojawiając się w świetnych produkcjach telewizyjnych jak i filmowych.

 • Matt Bellamy: Nowy singel Muse nie nadaje się do radia

  Lider brytyjskiej grupy Muse uchylił rąbka tajemnicy odnośnie pierwszego utworu, promującego nowy album "Drones".

 • Dziennikarka stacji BBC Radio 5 Rachel Bland (40 l.) napisała na swoim Twitterze, że umiera. Pożegnała się ze swoimi słuchaczami i sympatykami.

 • Paweł Kukiz i "Samokrytyka (dla Michnika)": To cenzura prewencyjna

  "Zakazane piosenki" - tytuł nowej płyty Pawła Kukiza okazał się proroczy. Wokalista ogłosił, że Program III Polskiego Radia nie będzie grał żadnych utworów z tego albumu.

 • Gwiazdor disco polo zatrzymany przez CBA?! Wokalista zaprzecza!

  Jak poinformowało Radio Zet, piosenkarz Robert K. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne pod zarzutem wyłudzenia podatku VAT. Sam zainteresowany jednak nie potwierdza tych informacji i wystosował w tej sytuacji oficjalne oświadczenie.

 • 25 lat RMF FM: Wyjątkowe duety na płycie

  3 lutego ukaże się płyta będąca muzycznym podsumowaniem 25-lecia Radia RMF FM.

 • "O mnie się nie martw": Karol Dziuba i Marta Żmuda Trzebiatowska dostali nagrody za granie... głosem

  .... - Nagradzamy młodych, żeby pokazać, że warto w nich inwestować. Wręczając nagrody Polskie Radio chce pokazać, że jest instytucją otwartą i czeka na zdolnych ludzi - mówi dyrektor Teatru Polskiego Radia(...) w słuchowisku "Król Lear". - Radio to teatr wyobraźni, bardzo lubię grać przed mikrofonem i zawsze bardzo chętnie przyjmuję propozycję występu w teatrze radiowej Jedynki - twierdzi aktorka. W naszej...

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • Fajkowska w "Gwiazdy tańczą na lodzie 3"

  Prezenterka, z której Telewizja Polska zrezygnowała ze względu na wiek, otrzymała propozycję udziału w trzeciej edycji lodowego show. Czy wyobrażacie sobie, jak sztywna i dystyngowana odbija złośliwości "niewymagającej" Dody?

 • "Idol": Al Pacino dostaje list od Johna Lennona

  Ta niewiarygodna historia wydarzyła się naprawdę! Brytyjski muzyk Steve Tilston otrzymał list od Johna Lennona. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że został on napisany 34 lata wcześniej... To wydarzenie zainspirowało twórców filmu "Idol". Postanowili pokazać, jak przesyłka od eks-Beatlesa mogłaby zmienić bieg kariery muzyka. Od 3 lipcach Al Pacino będzie śpiewał na ekranach kin w całej Polsce.

Zdjęcia na temat: radio 3
Dyskusje na temat: radio 3