• Informacje na temat:

  radio city

Artykuły na temat: radio city
 • Krwawa Lady Gaga

  ...-letnia wokalistka powróciła potem na swoje miejsce na widowni nowojorskiego Radio City Music Hall ubrana w minisukienkę z koronką zasłaniającą jej twarz; odsłoniła ją dopiero odbierając nagrodę dla...

 • Electronic Beats Festival ogłosił pierwszych wykonawców

  Metronomy, Highasakite, Adi Ulmansky, Gilles Peterson i Motor City Drum Ensemble to gwiazdy kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats. Impreza odbędzie się w Warszawie 27 lutego 2015 r.

 • Lady Gaga w Polsce

  ..." napisał, że "Gaga ma to coś, dzięki czemu cały świat popu chce się wybrać z nią na muzyczną przejażdżkę". "New York Times", opisując jej show w Radio City Music Hall, zauważył, że "jej Monster Ball...

 • Electronic Beats 2015 na start

  Metronomy, Highasakite, Adi Ulmansky, Gilles Peterson, Motor City Drum Ensemble i Oxford Drama to gwiazdy kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats. Impreza odbędzie się w piątek 27 lutego w klubach Palladium i Basen w Warszawie.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Nowy Jork w hołdzie Johnowi Lennonowi i ofiarom zamachów

  Wielkie gwiazdy muzyki i filmu zgromadziły się we wtorek, 2 października w nowojorskiej Radio City Music Hall, aby oddać hołd Johnowi Lennonowi i wszystkim tym, którzy ucierpieli wskutek zamachów terrorystycznych na Nowy Jork i Waszyngton. Dochód z imprezy, którą poprowadził dwukrotny laureat Oscara Kevin Spacey, trafi do poszkodowanych 11 września za pośrednictwem organizacji charytatywnych.

 • PJ Harvey i Thom Yorke

  PJ Harvey, brytyjska wokalistka, przyznała że w trakcie jej współpracy z Thomem Yoke'm, frontmanem grupy Radio head, panowała bardzo "natchniona atmosfera". Nagrany przez nich w duecie utwór "This Mess We're In" znajdzie się na najnowszym albumie artystki "Stories From The City, Stories From The Sea".

 • Koncert w hołdzie Johnowi Lennonowi przełożony

  Zaplanowany pierwotnie na piątek, 21 września, koncert w hołdzie Johnowi Lennonowi, został przełożony na 2 października. Zmieniono mu również nazwę na znacznie dłuższą - "Come Together: A Night For John Lennon's Words And Music, Dedicated To New York City And Its People".

 • Elton John, Billy Joel, Paul Simon, Ricky Martin, a także aktor Chazz Palminteri - to tylko niektórzy artyści, którzy wystąpili w czwartek, 29 marca, w nowojorskim Radio City Music Hall, na wspólnym koncercie ku czci Briana Wilsona, legendarnego wokalisty, gitarzysty i kompozytora grupy The Beach Boys. Wydarzenie zostało zarejestrowane i zostanie wyemitowane latem przez stację telewizyjną TNT.