• Informacje na temat:

  radio maryja

Artykuły na temat: radio maryja
 • Jemioł zadzwonił do Radia Maryja! Był nieźle wkurzony! "Jak można prać mózgi biednym ludziom"

  Radio Maryja i ojciec Tadeusz Rydzyk budzą skrajne emocje wśród polskiego społeczeństwa. Kilka dni temu w rozgłośni odbyła się audycja na temat kondycji polskich teatrów. Tematyka jednak dość szybko(...) to gwiazdor? "Ja jestem katolikiem, ale czuję się urażony tym, co pani mówi na antenie do słuchaczy. Jak można prać mózgi biednym ludziom, którzy słuchają przed radioodbiornikami tego, co państwo...

 • "Między nami dobrze jest" : W Polsce porozumienia nie będzie

  "Między nami dobrze jest" przypomina poniekąd rewelacyjny "Rewers" Borysa Lankosza. Znów bohaterkami są kobiety, przedstawicielki trzech pokoleń, tyle że w nieco innych, bo współczesnych realiach.

 • Villas na pielgrzymce Radia Maryja

  ...71-letnia diwa polskiej piosenki na dobre wróciła do zdrowia. Cudowne ozdrowienie to zasługa zapewne modlitwy - Violetta Villas nie dość, że wyszła z domu, to udała się na... pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.

 • Przemysław Wojcieszek: Jestem z tego dumny

  Film to sztuka transu, w którym kolory, rytmy, dźwięki układają się w hipnotyczny sen - mówi Przemysław Wojcieszek. Jego nowa produkcja - "Jak całkowicie zniknąć" - weszła właśnie na ekrany kin.

 • Łukasz Jemioł (34 l.) pojawił się w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o rozmowie, która odbyła się na antenie Radia Maryja.

 • Cały świat opłakuje tragedię, która wydarzyła się w sobotę, 10 kwietnia. Także większość polskich mediów stosownie podchodzi do zaistniałej sytuacji. Jedynie Radio Maryja podgrzewa atmosferę, sugerując, że katastrofa samolotu prezydenta jest częścią spisku.

 • "Korona królów": Halina Łabonarska straciła wiele ról z powodu swej religijności!

  Halina Łabonarska, czyli królowa Jadwiga z "Korony królów", twierdzi, że często jest krytykowana za udział w różnych uroczystościach związanych z... wiarą oraz za swą trwającą od wielu lat współpracę z Radiem Maryja. - Nie boję się oskarżeń o dewocję, bo uważam, że wiara jest potęgą - mówi aktorka.

 • Koniec TV Trwam i imperium Rydzyka?

  Czarne chmury wiszą nad biznesami, którym patronuje Tadeusz Rydzyk, szef Radia Maryja. Kryzys, starzejący się zwolennicy oraz nieprzychylna władza - to największe problemy ojca dyrektora.

 • Małgorzata Kożuchowska: "Dobra zmiana" w rodzinie aktorki

  Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej (47 l.) nie pracuje już w Radiu Maryja. Rodzice aktorki zdecydowali się na rewolucję i przenieśli z Torunia do Warszawy. Powód?

 • Holy Smoke i "Toruńskie pierniki"

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać kompozycji "Toruńskie pierniki" metalowej grupy Holy Smoke, która dała się poznać z utworu "Lech Wałęsa" w obronie byłego prezydenta. Tym razem na celowniku znalazł się ojciec Tadeusz Rydzyk i prowadzone przez niego Radia Maryja.

Wideo na temat: radio maryja
 • Dlaczego Łukasz Jemioł zadzwonił do Radia Maryja

  Łukasz Jemioł zadzwonił do Radia Maryja. Co go tak poruszyło, że postanowił skontaktować się ze stacją? - Mój głos chyba był potrzebny - powiedział w "Dzień Dobry TVN". - Wielu z nas uważa pewne rzeczy za swój światopogląd, ale ich nie wyraża - dodał projektant mody. - Postanowiłem się podzielić swoim zdaniem na łamach radia, które jest bardzo jednostronne - zaznaczył. Jak zakończyła się ta

 • Beata Kempa oddaje hołd Rydzykowi!

  Beata Kempa. W imieniu swoim i Beaty Szydło złożyła emocjonalne życzenia dla rodziny Radia Maryja w 24. rocznicę powstania rozgłośni.

Dyskusje na temat: radio maryja