• Informacje na temat:

  radio planeta

Artykuły na temat: radio planeta
 • ...w telewizji, w produkcjach takich jak "Dotyk Anioła", "Przyjaciele" i "Trzecia planeta od słońca". W roku 2002, Emily zadebiutowała w filmie, grając rolę w "Mali Agenci 2: Wyspa Marzeń". Za rolę w tym filmie(...)" znalazł się w pierwszej dziesiątce w Radio Disney. Po zakończeniu zdjęć do ostatniego sezonu serialu "Hannah Montana" i po 31. tygodniu płyty "All The Way Up" na liście Heatskeers, Emily nie...

 • "Planeta małp" w komórkach

  Firma Nokia ogłosiła ostatnio, iż podpisała kontrakt z wytwórnią Twentieth Century Fox, producentem filmu "Planeta małp" , i zajmie się europejską promocją przeboju Tima Burtona. Już niedługo właściciele telefonów komórkowych będą mogli obejrzeć na wyświetlaczach swych aparatów animacje pochodzące z filmu.

 • Kinga Duda wspiera ojca w najważniejszych dla niego momentach. Kim jest nowa prezydentówna?

  ...już współpracę ze stacją TVN, TV4 i radiem Planeta FM. Z kolei córka Donalda Tuska to jedna z najsłynniejszych modowych blogerek w Polsce. Jej strona "Make Life Easier" cieszy się ogromną popularnością...

 • Buena Vista Social Club dla planety

  Członkowie słynnego kubańskiego zespołu Buena Vista Social Club, odkrytego przez świat dzięki filmowi Wima Wendersa, przygotowali płytę "Rhythmns Del Mundo" dla charytatywnego projektu "Artist Planet Earth". Wspiera on akcje mające zapobiegać globalnemu ociepleniu i zmianom klimatu. Płyta zawiera ostatnie nagrania dokonane przez Ibrahima Ferrera, który zmarł w sierpniu 2005 roku.

 • Nowa praca Oli Kwaśniewskiej

  Pięć minut córki byłego prezydenta już dawno minęło. Aleksandra Kwaśniewska (27 l.) z wykształcenia psycholog, nie zamierza jednak pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów. Ola postanowiła dręczyć Polaków swoim głosem, nie radio wym dodajmy. Już 1 czerwca zadebiutuje w radiu Planeta FM programem o tematyce kulturalno-lifestylowo-muzycznej: "Będę w niej prezentować tematy związane z kulturą...

 • Laureat Planete Doc Review

  Pod koniec marca do sklepów trafi piąte już wydawnictwo z serii Magazyn Sztuki Dokumentu. Tym razem jest to zeszłoroczny laureat festiwalu Planete Doc Review "Liczby i marzenia" Anny Bucchetti.

 • 41 filmów na Planete Doc Review

  Poznaliśmy filmy, które zaprezentowane zostaną na kolejnym przeglądzie kina dokumentalnego Planete Doc Review, który odbędzie się w Warszawie w dniach 12-21 maja. Wśród 41 obrazów znalazły się najnowsze filmy Wernera Herzoga ("Wild Blue Yonder") oraz męża Björk - amerykańskiego artysty Matthew Barney'a ("Drawing Restraint 9"). W programie festiwalu znalazła się także retrospektywa filmów Francuza Raymonda Depardona.

 • Głośne i nagradzane

  5. edycja festiwalu Planete Doc Review odbędzie się w dniach 9-18 maja. Program filmowy obfitować będzie w głośne, nagradzane filmy zagraniczne (m.in. "Adwokat terroru" Barbeta Schroedera) jak i w polskie premiery ("na niebie na ziemi" Macieja Cuske).

 • Zobacz, czy rozumiesz Świat

  Od 9 maja Festiwal Planete Doc, odbywający się w warszawskiej Kinotece, jak co roku zgromadzi tłumy miłośników filmu, fanów dokumentu, ludzi myślących i szukających odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Jak głoszą hasła Festiwalu: Zobacz, czy rozumiesz Świat. Reszta to fikcja!

 • Ola Kwaśniewska w eterze

  Ola Kwaśniewska dementuje wszystkie plotki , mówiące o jej powrocie do pracy w stacji TVN. Córka byłego prezydenta wyznała ostatnio, że zainteresowała się... radiem.

Wideo na temat: radio planeta
 • Planeta 51

  Nowy film scenarzysty "Shreka"! Typowi mieszkańcy Planety 51 są zieloni, mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie, marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla, na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem "NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Charles 'Chuck' Baker...

 • Najsamotniejsza z planet

  Alex (Gael Garcia Bernal) i Nica (Hani Furstenberg), amerykańscy 30-latkowie, to zagorzali backpackersi, wierzący w moc przygody, omijanie szlaków turystycznych i nudnych biur podroży. Kilka miesięcy przed zaplanowanym ślubem w poszukiwaniu nowych doznań docierają do Gruzji, wynajmują lokalnego przewodnika i udają się na wyprawę w góry Kaukazu. Pierwsze dni mijają w atmosferze beztroski i wesołych rozmów w cieniu zapierających dech krajobrazów. Okazuje się jednak, że bohaterowie nie są sami w...

 • Druga Ziemia

  Pewnej nocy we wszechświecie zostaje odkryta planeta, która przypomina Ziemię i na której być może istnieje życie. W tym samym czasie ambitny młody student i utalentowany kompozytor ulega tragicznemu wypadkowi.