• Informacje na temat:

  radio wawa

Artykuły na temat: radio wawa
 • Doda podziobana (na złoto)

  Doda (23 l.), której ostatnio w życiu prywatnym nie wiedzie się najlepiej, tym razem ma powody do radości. Słuchacze Radia Wawa uhonorowali ją prestiżowymi statuetkami "Złotych Dziobów" Radia Wawa i to w aż dwóch kategoriach - Medialna osobowość roku oraz Teledysk Roku.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Doda ma dzioba

  Aż dwie nominacje dla Dody Doroty Rabczewskiej (23 l.) oraz po jednej dla Pawła Małaszyńskiego i Roberta Kubicy. Ogłoszone zostały nominacje do tegorocznych nagród Złote Dzioby Radia Wawa 2007.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Poród żony Rubika "przełożony"!

  Dziennikarze "Super Expressu" są zaniepokojeni: "Jak się okazuje, potomek kompozytora wyraźnie ociąga się z przyjściem na świat. I dlatego poród został przełożony" - czytamy w brukowcu. Rubik (41 l.), w wywiadzie dla Radia Wawa, potwierdził informację: "Wychodzi na to, że o kilka dni". Agata i Piotr czekają więc, jak pisze tabloid, "w nerwach, napięci jak postronki". By zneutralizować stres...

 • "Kac Wawa": Made in Poland

  "Kac Wawa", komedia w reżyserii Łukasza Karwowskiego, to próba przeszczepienia na polski grunt i zdyskontowania zachodnich trendów. Z jednej strony dostajemy modne 3D, a z drugiej fabułę zaczerpniętą z przebojowego "Kac Vegas".

 • Aktorzy wspierają niemowlęta

  ...się, jak może pomóc" - powiedziała nam Magda Różczka, inicjatorka akcji charytatywnej, która przy wsparciu radia Wawa oraz aktorów serialu "Usta Usta" w Złotych Tarasach zbierała artykuły pierwszej...

 • Borysewicz i Kukiz królami radia

  Piosenka "Bo tutaj jest jak jest" duetu Borysewicz & Kukiz była najczęściej granym utworem przez polskie stacje radio we w 2003 roku. Tak wynika z listy Polish Airplay Chart, sporządzanej na podstawie danych pochodzących z ponad stu rozgłośni.

 • Sprzedawanie powietrza

  Był rok 1964 bodajże, czas drugiej wizyty The Beatles w USA, kiedy nagle jakiś człowiek ogłosił, że ma do sprzedania puszki z powietrzem, którym oddychali ci słynni muzycy. Puste puszki szły w takim tempie, że człowiek zrobił interes życia.

 • Eurowizja: Kim są finaliści?

  Komisja Konkursowa Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010 spośród ponad 120 kandydatur wybrała jedynie cztery kompozycje. Poniżej znajdziecie informacje na temat wykonawców, którzy powalczą o wyjazd do stolicy Norwegii.

Dyskusje na temat: radio wawa