• Informacje na temat:

  radosław kaczyński

Artykuły na temat: radosław kaczyński
 • Jarosław Kaczyński zachorował! Nie pojawia się w Sejmie

  Jarosław Kaczyński (67 l.) jest bardzo zaangażowany w swoje zawodowe obowiązki i niezwykle rzadko pozwala sobie na odpoczynek. Tym bardziej zdziwił fakt, że prezes PiS od dwóch dni jest nieobecny w Sejmie. Co się z nim dzieje?

 • Lis z szansą na dwa Wiktory

  W poniedziałek, 11 maja, już po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają min. Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Lech Kaczyński, Donald Tusk, Edyta Górniak oraz Robert Kubica.

 • Małgorzata Rozenek pęka z dumy! Radek został prezesem!

  ...zajmować się produkcją kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. "Radosław Majdan oraz Adam Kaczyński pełnią rolę projektodawców, którzy zajmą się rozwojem przedsięwzięcia i przygotowaniem kolejnych produktów...

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • Ewa Chodakowska "najbardziej wpływowym Polakiem". Żart?

  Zestawienie, opracowane przez kolegium redakcyjne złożone z dziennikarzy zajmujących się różnymi dziedzinami życia, otwiera premier Donald Tusk, na miejscu drugi znalazł się Jarosław Kaczyński(...) najlepiej sprzedających się płyt w kraju". Na miejscu 11. znalazła się Monika Olejnik, na 16. - Zygmunt Solorz-Żak, na 21. Edward Miszczak, na 23. Radosław Liszewski, na 24. - Nina Terentiew, na a 43

 • Wybiorą najzabawniejszego polityka

  "Szkło kontaktowe", jeden z najbardziej popularnych programów z ramówki informacyjnej telewizji TVN24, ogłasza piątą edycję plebiscytu politycznego - "Lustro Szkła Kontaktowego 2010". Kto w tym roku okaże się najzabawniejszym politykiem?

 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  Gdyni, z widokiem na Bałtyk. Oliwka i Szymon (11 l.) trafili do najlepszej w Trójmieście amerykańsko-polskiej szkoły, w której uczą się także wnuczki prezydenta Lecha Kaczyńskiego (†61 l.) i córki aktorki(...). To ona negocjuje kontrakty reklamowe i dba o bezpieczeństwo dziewczynki, a rodzina ma do niej pełne zaufanie. Jest szansa, że talent i urodę Oliwii doceni Radosław Piwowarski - reżyser, który kręci...

 • Polański: Prawnicy i dyplomaci

  W poniedziałek, trzeci dzień po zatrzymaniu w Zurychu Romana Polańskiego, adwokaci reżysera ogłaszają kolejne kroki prawne, a w jego obronie apeluje świat kultury. Trwa też, jak pisze Associated Press, "przeciąganie liny" między zainteresowanymi państwami: szefowie MSZ Polski i Francji wystąpią z listem do sekretarz stanu USA Hillary Clinton.

 • Roman Polański zatrzymany po 32 latach!

  Szef polskiego MSZ, Radosław Sikorski, zapowiada wystąpienie do władz amerykańskich z prośbą o skorzystanie z prawa łaski wobec zatrzymanego. Informację o zatrzymaniu Polańskiego potwierdziło(...) Morgenstern, Jerzy Skolimowski i Andrzej Wajda zaapelowali w niedzielę o interwencję władz Polski w sprawie zatrzymania Polańskiego. List w jego obronie skierowali do prezydenta Lecha Kaczyńskiego...

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.