• Informacje na temat:

  radosław majdan com

Artykuły na temat: radosław majdan com
 • Doda ostro o Radosławie Majdanie! To go zaboli?!

  Doda (34 l.) słynie ze swoich kontrowersyjnych, często nieprzemyślanych wypowiedzi. Tym razem wypowiedziała się na temat swojego byłego męża, Radosława Majdana (45 l.).

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętują! Fani zachwyceni

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) mają co świętować! Jak poinformowała "Perfekcyjna" "pobili oglądalność Iron Majdan". Fani pary są zachwyceni nowym formatem. Ile osób obejrzało pierwszy odcinek programu?

 • Majdan poprowadzi show!

  Telewizja Polska szykuje jesienną niespodziankę dla swoich widzów w postaci nowego programu rozrywkowego, którego prowadzącym będzie... piłkarz Radosław Majdan.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: rodzina się powiększy? Wszystko jasne!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) mają ostatnio dużo pracy. Przez to musieli przełożyć plany powiększenia rodziny, co potwierdził sam mąż celebrytki. Dał też sygnał, kiedy on i ukochana rozpoczną starania o potomstwo...

 • Telewizyjna kariera Majdana

  Sportowa kariera Radosława Majdana dobiega końca, dlatego były mąż Dody próbuje znaleźć sobie zajęcie, które pozwoli mu błyszczeć na czerwonym dywanie i dobrze zarabiać.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan jadą w świat!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (ur. w 1999 r.) i jej mąż Radosław Majdan (45 l.) są obecnie najbardziej rozchwytywaną parą. To na nich skupia się cała uwaga show-biznesu. Czy nowy program zakończy sielankę w ich małżeństwie?

 • Doda: Radek się tłumaczy

  Radosław Majdan, były mąż Dody, o niefortunnej kampanii reklamowej prezerwatyw.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają powody do radości

  Na niedawnej celebryckiej imprezie nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan (38 l.?) i jej męża Radosława Majdana (44 l.). Para przybyła w doskonałych nastrojach i chętnie pozowała do zdjęć. Okazuje się, że w ich życiu jest sporo powodów do radości.

 • Wielki powrót Dody i Radzia?

  Tabloidy donoszą, że Doda i Radosław Majdan potajemnie romansują!

Wideo na temat: radosław majdan com
 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: Nie zawsze w ich życiu jest idealnie

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) mają sporo na głowie. Dużo się u nich dzieje, ale jeśli ktoś myślał, że zawsze jest kolorowo, był w błędzie. „Cieszę się, że mam Radzia obok siebie, bo nasze życie to nie jest tylko tak, że są same miłe rzeczy, fajne wyjazdy, (…) ale czasem jest tak, że pojawiają się czarne chmury” – wyznała Małgosia. I mimo że niektórzy uważają ich

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w pierwszym wywiadzie po ślubie!

  Prowadząca program "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan i były piłkarz Radosław Majdan podzielili się z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" wspomnieniami ze swojego ślubu. Czy wszystko udało się tak, jak zaplanowali? Wyjaśnili też, dlaczego gałązki oliwne były głównym elementem dekoracji. "Przepięknym momentem była przemowa Radosława" - podkreśliła Rozenek-Majdan. Co dostała od męża

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan komentują zachowanie Renaty Kaczoruk w "Azja Express"!

  "To była prawdziwa przygoda życia" - powiedziała o programie "Azja Express" Małgorzata Rozenek-Majdan. W "Dzień Dobry TVN" prowadząca "Projekt Lady" i jej mąż Radosław Majdan wyjaśnili, co zdecydowało o tym, że odpadli z programu. Jak wyglądały ich relacje z innymi uczestnikami? (Dzień Dobry TVN / x-news)