• Informacje na temat:

  radosław majdan i anna

Artykuły na temat: radosław majdan i anna
 • Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę przed pogrzebem. Fani od razu wytknęli jej błąd

  Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem, Radosławem Majdanem (47 l.) byli obecni 29 sierpnia na uroczystościach pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.), podobnie jak tłum innych polskich gwiazd. Tuż przed pogrzebem Gosia niestety zaliczyła sporą wpadkę...

 • Doda i Radek bez winy

  Wygląda na to, że Doda, czyli Dorota Rabczewska oraz Radosław Majdan bardzo szybko dostaną rozwód.

 • Rozenek i Majdan komentują zachowanie Kaczoruk w "Azja Express"!

  Małgonia Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (44 l.) pożegnali się ostatnio z programem "Azja Express". Świeżo upieczeni małżonkowie postanowili skomentować zachowanie swojego największego wroga w show, Renulki Kaczoruk (29 l.).

 • Mucha zatańczy z Maserakiem!

  Anna Mucha w duecie z Rafałem Maserakiem - to najgorętsza konfiguracja 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Dziś poznaliśmy wszystkie pary tanecznego show TVN-u.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan rozejdą się?! Tak przewidziała im wróżka

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.)?) jest żywiołowa, ale Radek Majdan (44 l.) potrafi sobie z tym radzić. Czy tę namiętnie kochającą się parę coś może rozdzielić? Wróżka, którą o zdanie spytali dziennikarze „Twojego Imperium” uważa, że tak. Co to może być? Jaką przyszłość im przewiduje?

 • "Taniec...": Otylia już nie zatańczy

  W dziewiątym odcinku "Tańca z gwiazdami" na parkiecie triumfowała Anna Mucha, która dwukrotnie otrzymała maksymalną liczbę punktów od jury. Widzom najbardziej spodobała się jednak Natasza Urbańska. To publiczność zadecydowała także o tym, że z programem pożegnała się Otylia Jędrzejczak.

 • Anna Prus w ciąży!

  Anna Prus (38 l.) oczekuje swojego pierwszego dziecka. Poród już niebawem!

 • Bo nie dała Radkowi dziecka?

  Czy poznaliśmy prawdziwy powód rozstania Doroty 'Dody' Rabczewskiej (24 l.) i Radka Majdana (36 l.)?

 • Radek Majdan chce wyjść z cienia Małgosi? Będzie aktorem! Zagra w popularnym serialu!

  Radosław Majdan (43 l.) i Małgorzata Rozenek (wiek nieznany) to para, która w polskim show-biznesie budzi wiele emocji. Dużo się o nich mówi, a oni sami dbają o to, by nie schodzić z czołówek gazet. Teraz o partnerze „Perfekcyjnej Pani Domu” jest głośno – przed nim aktorski debiut!

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

Zdjęcia na temat: radosław majdan i anna
Wideo na temat: radosław majdan i anna
 • Wszystkie kochanki Radka Majdana!

  Radosław Majdan uwielbia kobiety! Na imprezach pojawia się z pięknymi modelkami, aktorkami oraz piosenkarkami. Wszystkie posiadają dość specyficzny typ urody. Lista jego "dziewczyn" jest naprawdę długa. Wśród nich były m. in. Sylwia Koperkiewicz, Dorota Rabczewska, Iza Janachowska, Dasza Astafjewa, Anna Prus oraz oczywiście Małgorzata Rozenek. Czy tej ostatniej uda się usidlić etatowego casanovę

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

Dyskusje na temat: radosław majdan i anna