• Informacje na temat:

  radosław majdan z narzeczona

Artykuły na temat: radosław majdan z narzeczona
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do rozłąki!

  ...charytatywny mecz. Kiedy piłkarz pakuje walizki, jego narzeczona cierpi. Małgorzata jest ponoć nadal chorobliwie o ukochanego zazdrosna. "Przed wyjazdem musi Małgorzacie dokładnie przedstawić cały...

 • Kłopotliwa "narzeczona" Majdana

  Tam, gdzie on, często pojawia się i ona. Żądna sławy, wyczuła, że zdobędzie ją dzięki piłkarzowi.

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan hucznie świętowali urodziny!

  Los sprzyja Małgorzacie Rozenek (podobno 38 l.) i Radosławowi Majdanowi (43 l.). Ich wielkie uczucie kwitnie, a oni wydają się coraz bardziej sobą zafascynowani. Są szczęśliwi, choć ostatnio przeżyli małe rozczarowanie.

 • Virgin: Nowa płyta i trasa koncertowa

  Polska grupa Virgin, której wokalistką jest Dorota Rabczewska, prywatnie narzeczona bramkarza Wisły Kraków, Radoslawa Majdana, przygotowała materiał na swoją drugą płytę, którą promować będzie singel z piosenką "Dżaga". Pod koniec maja natomiast Virgin wyruszy na trasę koncertową po Polsce.

 • Radosław Majdan (43 l.) nie wyklucza, że kiedyś skróci włosy, tym bardziej że pomysł ten podoba się jego młodziutkiej narzeczonej. Małgorzata Rozenek (bez wieku) podkreśla, że lubi Radka w każdym wydaniu, zwłaszcza nago.

 • Najseksowniejsze partnerki piłkarzy

  Cheryl Tweedy z zespołu Girls Aloud została wybrana najseksowniejszą partnerką piłkarza.

 • Rozenek i Majdan komentują zachowanie Kaczoruk w "Azja Express"!

  Małgonia Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (44 l.) pożegnali się ostatnio z programem "Azja Express". Świeżo upieczeni małżonkowie postanowili skomentować zachowanie swojego największego wroga w show, Renulki Kaczoruk (29 l.).

 • Wojewódzki: Doda i Janiszewski

  Jarek Janiszewski, wokalista zespołów Bielizna i Czarno-Czarni oraz Dorota "Doda" Rabczewska, śpiewająca w grupie Virgin, zasiądą naprzeciwko Kuby Wojewódzkiego w jego najbliższym talk-show w niedzielę, 9 maja. W programie będzie można również zobaczyć występ formacji Cowder.

 • Radek Majdan został dyrektorem. Rozenek dumna!

  Małgorzata Rozenek (ukrywa wiek, ok. 22 l.) jest dumna z Radosława. Jej narzeczony został właśnie dyrektorem!

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c

Wideo na temat: radosław majdan z narzeczona
 • Radosław Majdan o Rozenek: To delikatna kobieta

  Radosław Majdan w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" wspominał udział w programie "Azja Express", w którym towarzyszyła mu ukochana Małgorzatą Rozenek. "Nie kłóciliśmy się, było super" - zdradził sportowiec. Czy jego narzeczona zgodziła się na to, aby nosił za nią ciężki plecak? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...