• Informacje na temat:

  radosław majdan zdjęcia

Artykuły na temat: radosław majdan zdjęcia
 • Radosław Majdan ma konkurenta? Rozenek się wygadała!

  Związek Małgosi Kostrzewskiej-Bukaczewskiej-Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem (44 l.) kwitnie. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie, ale czy Radek jest na pewno jedynym mężczyzną w jej życiu?

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają powody do radości

  Na niedawnej celebryckiej imprezie nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan (38 l.?) i jej męża Radosława Majdana (44 l.). Para przybyła w doskonałych nastrojach i chętnie pozowała do zdjęć. Okazuje się, że w ich życiu jest sporo powodów do radości.

 • Doda i Radek cierpią

  "Byliśmy razem pięć lat. To były wspaniałe chwile. Mogę powiedzieć jedno: bez siebie cierpimy" - mówi były mąż Dody, Radosław Majdan.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan jadą w świat!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (ur. w 1999 r.) i jej mąż Radosław Majdan (45 l.) są obecnie najbardziej rozchwytywaną parą. To na nich skupia się cała uwaga show-biznesu. Czy nowy program zakończy sielankę w ich małżeństwie?

 • Doda i Radek znów razem?!

  Wokalistka i bramkarz Radek Majdan zostali przyłapani przez dziennikarzy "Faktu" na pieszczotach podczas romantycznej randki na łonie natury.

 • Radosław Majdan chwali się gorącą fotką z Rozenek! Sam seks?

  Duet Radosław Majdan (43 l.) i Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) coraz bardziej zaskakuje w sieci. Narzeczeni wrzucają bowiem do internetu naprawdę śmiałe zdjęcia!

 • Radek walczy o Dodę!

  Zakochany facet, nawet gdy ma wstydliwe grzeszki na sumieniu, zawsze kiedyś pójdzie po rozum do głowy i spróbuje odzyskać kobietę, na której naprawdę mu zależy.

 • Radosław Majdan obchodził urodziny. „Perfekcyjna” upiekła dla niego tort?

  Radek Majdan 10 maja skończył 44 lata. Zdradził, że to był dla niego wyjątkowy dzień.

 • Doda okradziona

  Blisko 40 tysięcy złotych wynosi wartość rzeczy, jakie w zeszłym tygodniu złodzieje wynieśli z domu Doroty "Dody" Rabczewskiej i jej męża Radosława Majdana w podkrakowskim Zabierzowie. "Najbardziej mi szkoda naszych wspólnych zdjęć" - mówi wokalistka grupy Virgin.

Zdjęcia na temat: radosław majdan zdjęcia
Wideo na temat: radosław majdan zdjęcia
 • Małgorzata i Radosław Majdan ujawnili, ile dostali za udział w "Azja Express"!

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podczas rozmowy z Robertem Patoletą nie mogli zdradzić, które miejsce zajęli w programie "Azja Express", ale poradzili, aby oglądać show do samego końca. "Biegam z rozwianym włosem i krzyczę coś bez sensu" - wspominała nagrania Małgorzata. "A ja jem zgniłe jajka" - dodał Radosław. Z chęcią wzięliby udział w drugim sezonie, nawet bez olbrzymiego

 • Małgorzata Rozenek-Majdan o reakcji Radosława: "O, pani pączek!"

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) jest bardzo zadowolona, że jej ciąże nie były medialne. Gdy była przy nadziei, nie była jeszcze znana, ale może to i lepiej. W jej ocenie nie wyglądała wtedy najkorzystniej. „Jak widzę swoje zdjęcia z okresu ciąży, to tym bardziej się cieszę. Chociaż miałam wtedy parę wyjść do ‘Dzień Dobry TVN’ i do tej pory patrzę, kim była ta kobieta” – żartowała. Zdradziła