• Informacje na temat:

  radosław zieliński

Artykuły na temat: radosław zieliński
 • "Zbrodnia": Miniserial z Magdalena Boczarską i Wojciechem Zielińskim w TVP!

  ...się nie martw") oraz Wojciecha Zielińskiego (świetny jako Janusz Cerat w "Służbach specjalnych"), mamy dobre wieści.  To właśnie grani przez nich gliniarze poprowadzą śledztwo w sprawie zwłok(...), lazurowa woda, coraz bardziej niespokojne morze. Zmęczona kłótniami z mężem prawniczka Agnieszka Lubczyńska (Magdalena Boczarska) odpoczywa na plaży. Mąż Cezary (Radosław Pazura) został w domu...

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • "Zbrodnia": Nadmorska tajemnica z Boczarską i Zielińskim

  ...mąż za syna znanego mecenasa i wychowuje dwójkę dzieci. Szczęśliwe życie jest jednak iluzją: mąż (Radosław Pazura) to apodyktyczny, skupiony na sobie i swojej karierze egoista, który nie liczy się(...) sposób ową z jego nieumiejętności nazwania szczerze swoich problemów. To z kolei rodzi frustrację, miotanie się, szarpanie ze samym sobą - stara się bronić swojego bohatera Radosław Pazura i dodaje, że...

 • Powstanie drugi sezon serialu "Zbrodnia"

  Powstanie drugi sezon serialu kryminalnego "Zbrodnia". Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, a 3-odcinkowa produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2015 roku.

 • "Policjantki i policjanci": Czas na trening!

  W najbliższych odcinkach Zieliński rozpocznie przygotowania do egzaminu do oddziału antyterrorystycznego!

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • "Zbrodnia": Kulig, Kolak i Pazura w serialu AXN!

  Do głównych bohaterów "Zbrodni" - Magdaleny Boczarskiej i Wojciecha Zielińskiego - dołączą Joanna Kulig, Dorota Kolak i Radosław Pazura. Trzyodcinkowy serial trafi na antenę jesienią.

 • "Zbrodnia": Boczarska i Pazura w nowym serialu

  Gdy Bałtyk wyrzuca ciało, kończy się urlopowa sielanka na Helu. Bohaterowie nowego serialu "Zbrodnia" muszą zmierzyć się z mrocznymi zagadkami z przeszłości, o której chcieli zapomnieć.

 • Policjantki i policjanci

  Madzia odwiedza Szymona w więzieniu. Zieliński ma podbite oko i jest wściekły, że morderca jego matki jest na wolności a on siedzi. Madzia obiecuje, ze...

 • Radosław Brzózka: Czas dojrzeć!

  Radosław Brzózka jest jednym z najbardziej lubianych polskich dziennikarzy telewizyjnych, który na stałe związany jest z TVP 1. Dzięki występowi w programie "Kocham Cię, Polsko!" dziennikarz dał się poznać z zupełnie innej strony, dzięki czemu poszerzyło się grono jego sympatyków.

Zdjęcia na temat: radosław zieliński