• Informacje na temat:

  radwański

Artykuły na temat: radwański
 • Agnieszka Radwańska: Jakie ma plany na przyszłość?

  Chce być mamą bliźniąt, chętnie zrobi sobie operację plastyczną... Od tej strony nie znaliście Agnieszki Radwańskiej (28 l.)!

 • W domach polskich sportowców

  Już w sobotę, 2 października, zadebiutuje na antenie program "MTV Cribs PL na sportowo", w którym kamery muzycznej stacji odwiedzą domy polskich sportowców. Gwiazdami pierwszego odcinka będą tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie.

 • Ojciec Agnieszki Radwańskiej o jej decyzji: Cóż poradzić. Siła wyższa

  ...większej eksploatacji" - wyjaśniła. Osoby z otoczenia Radwańskiej trzymają za nią kciuki, życząc jej sukcesów w życiu osobistym. Nie jest bowiem tajemnicą, że Agnieszka chciałaby w końcu zostać matką. Jak decyzję o zakończeniu kariery przyjął jej ojciec Robert Radwański? Trener w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" podkreślił, że przez kilka dni nie mógł się pozbierać. "Czułem się podobnie pięć lat...

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Agnieszka Radwańska o narzeczonym: Ma wiele cech mojego ojca

  Robert Radwański dużą część życia poświęcił temu, by ze swych pociech uczynić zawodniczki wybitne. Nie przełożyło się to jednak na dobre relacje z córkami. Od dłuższego czasu rodzina jest w konflikcie. Przyczynę tych nieporozumień Radwański widzi w stylu życia córek. One z kolei nie pochwalają jego rozstania z matką i sposobu wychowywania. "Nigdy nie było w naszych relacjach czułości. Nie...

 • Jak mieszkają polscy sportowcy?

  MTV Polska rozpoczęła zdjęcia do czwartej serii formatu "MTV Cribs", w którym kamery stacji odwiedzają domy znanych osób.

 • Agnieszka Maciejak, która od lat szyje dla panny Radwańskiej sukienki na oficjalne wyjścia. To właśnie w jej atelier, w maju paparazzi przyłapali sportsmenkę, jak przymierzała suknię ślubną. Kiedy zauważono(...) tam też tata pani Agnieszki, Robert Radwański, z którym od lat łączą ją chłodne relacje?

 • Konkurs Eurowizji dla Młodych Tancerzy

  Telewizja Polska, a konkretnie kanał TVP Kultura, została gospodarzem Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy - jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń kulturalnych w naszym kraju.

 • Agnieszka Radwańska: Triumf w cieniu rodzinnych problemów

  ...bliskiej jej zarówno w sporcie, jak i w życiu.   Ojca tenisistki, Roberta Radwańskiego (53 l.) stać było tylko na chłodną krytykę. Na pytanie dziennikarza, czy po tak wielkim sukcesie Agnieszka jest(...) Władysław Radwański, trzymał stronę swojego syna.   Rodzina przestała się spotykać, a wzajemne pretensje narastały.   Widywali się rzadko, mieszkali w oddzielnych mieszkaniach w różnych częściach...

 • TVP zawiesza współpracę z Fibakiem

  Po publikacji, w której "Wprost" ujawniło iż Wojciech Fibak pośredniczył w poznawaniu ze sobą młodych dziewcząt i starszych, zamożnych panów, współpracę ze znanym tenisistą zawiesiła TVP. Fibak na antenie TVP komentował mecze tenisowe - informuje "Gazeta Wyborcza".

Zdjęcia na temat: radwański
Wideo na temat: radwański
 • Urszula Radwańska ma nową pasję

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z Urszulą Radwańską, aby porozmawiać o nowej pasji tenisistki - projektowaniu torebek. - Bardzo chciałam mieć coś swojego, a modą interesowałam się zawsze - powiedziała Radwańska. - Nad projektem pracowałam ponad rok. Brakowało mi takiej torebki, która jest elegancka i praktyczna - dodała. Czy jej siostra Agnieszka Radwańska nosi jej torby? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż! Wygadała się jej koleżanka!

  Agnieszka Radwańska (27 l.) niedługo zmieni stan cywilny. Tajemnicę polskiej tenisistki zdradziła w jednym z wywiadów przyjaciółka krakowianki, Dunka polskiego pochodzenia, Caroline Wozniacki. "Jeździmy razem na wakacje i chcemy to robić nadal, ale jest problem, bo Aga wychodzi za mąż i trudno będzie robić tylko babskie wypady" - powiedziała półfinalistka US Open. Mężem Radwańskiej zostanie Dawid

 • Księżna Kate na spotkaniu z tenisistkami

  Księżna Kate spotkała się z tenisistkami, m.in. Agnieszką Radwańską, podczas Wimbledonu.