• Informacje na temat:

  radykalne cięcie

Artykuły na temat: radykalne cięcie
 • Ich metamorfozy zaszokowały fanów. Zdecydowały się na ostre cięcie

  ...​Chociaż dla wielu osób długie włosy są symbolem kobiecości, to coraz więcej pań decyduje się na ostre cięcie. Nie brakuje wśród nich gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu. Podobno kiedy kobieta ścina włosy, wkrótce zmieni swoje życie. Czy za ich przemianami kryją się nowe projekty?

 • "Głosy" : Niech mówią, mówią, że...

  "Głosami", czyli swoim czwartym filmem w karierze, Marjane Satrapi potwierdza dwie rzeczy: raz, że jest świetną reżyserką, dwa - że doskonale potrafi adaptować się do nowych miejsc i warunków.

 • Renata Kaczoruk radykalnie skróciła włosy! Do twarzy jej w takiej fryzurze?!

  Renata Kaczoruk (30 l.) zawsze stawiała na naturalność i raczej nie wprowadzała szalonych zmian w swoim wyglądzie. Tym razem jednak zdecydowała się na mocne cięcie!

 • "Pani szuka pana" : Miss Sixty

  Wszystko zaczyna się od bardzo nieprzyjemnej sytuacji w pracy. Współpracownicy urządzają przyjęcie dla jednej ze swoich koleżanek, która odchodzi na emeryturę. Rezygnacja z wykonywania zawodu jest raczej przymusowa. Doszło bowiem do incydentu z użyciem siły. Natychmiast pojawiła się petycja, w której żądano usunięcia niebezpiecznej obywatelki. Wśród poważnych naukowców - biologów molekularnych nie ma miejsca dla kogoś , kto nie kontroluje własnych emocji. Szczególnie, jeśli ma już...

 • ​Joanna Moro nie do poznania. Zdecydowała się na ostre cięcie!

  ...zdecydowałby się na tak odważne cięcie. Jak wam się podoba nowa fryzura serialowej Anny German? Według nas wygląda fantastycznie.  ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Ciężarna Hayden Panettiere ścięła włosy

  Kobieta przy nadziei winna unikać fotela fryzjerskiego, by nie powić dziecka o "krótkim rozumie" - brzmi wiekowy przesąd. Śpiewająca aktorka Hayden Panettiere, która wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, zignorowała zabobon i sprawiła sobie nowe, modne uczesanie.

 • Joanna Racewicz zmieniła fryzurę! Relacją pochwaliła się na Instagramie

  Joanna Racewicz (44 l.) zdecydowała się na radykalne cięcie! Skróciła swoje włosy i zapowiedziała, że ta zmiana nie jest przypadkiem. Ma zwiastować "ważne i trudne czasy".

 • Jimmy Page (Led Zeppelin): Podróż w przeszłość (wywiad)

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie sprawdzić wywiad, którego Jimmy Page udzielił z okazji specjalnych reedycji pierwszych trzech płyt Led Zeppelin. Zremasterowane wersje z dodatkowymi utworami ukazały się na początku czerwca.

 • Magda Mielcarz (38 l.) postanowiła zaszaleć i nieco poeksperymentować podczas wizyty u fryzjera. Ostatecznie piękną modelkę nieźle poniosło, bo postawiła na naprawdę radykalne cięcie! Wygląda lepiej?

 • Antek Królikowski już tak nie wygląda! Drastyczna zmiana!

  Antek Królikowski (30 l.) podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP zaskoczył wszystkich swoim wyglądem. Aktor zdecydował się na ostre cięcie i ostrzygł się prawie na łyso. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazdor!

Wideo na temat: radykalne cięcie