• Informacje na temat:

  radziszewska pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: radziszewska pytanie na śniadanie
 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli nowa Małgosia Mostowiak i Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Urbański w "Pytaniu na śniadanie"

  Hubert Urbański współprowadzić będzie sobotnie wydania magazynu "Pytanie na śniadanie", które wejdą na antenę Dwójki w marcu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 • Czystka w "Pytaniu na śniadanie" trwa! Monika Zamachowska zostaje!

  Wczoraj jeden z branżowych portali podał, że z fuchą prowadzącego "Pytania na śniadanie" będzie musiał pożegnać się Jacek Rozenek. Córka Andrzeja Turskiego została z kolei zdegradowana do roli(...) jeszcze wyleci. Nieoficjalnie mówi się, że z programem raczej na pewno pożegna się Łukasz Nowicki, bo ma najkrótszy staż w zawodzie. Spać spokojnie może zapewne Iwona Radziszewska, bo jej mąż jest w końcu...

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Agata Konarska uwiodła męża Iwony Radziszewskiej!

  Okazuje się, że nie tylko Jarek Kret i Beata Tadla mają na swoim koncie romans, który rozpoczął się na Woronicza. "Fakt" donosi, że w ostatnim czasie dość burzliwie było także w małżeństwie prowadzącej "Pytanie na śniadanie", Iwony Radziszewskiej i jej męża Piotra Radziszewskiego, szefa TVP 1. Wszystko z powodu pięknej dziennikarki Agaty Konarskiej, która podobno dość skutecznie zawróciła...

 • "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  Jacek Rozenek i Urszula Chincz nie poprowadzą już jesienią "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. TVP2 przygotowuje duże zmiany w formule programu.

 • Marcelina Zawadzka nie może nachwalić się telewizji Kurskiego! "Poprzeczka bardzo wysoko"

  Marcelina Zawadzka (28 l.) zaczęła pracę w TVP w październiku 2015 roku, dołączając wówczas do ekipy prowadzącej poranny magazyn "Pytanie na śniadanie" i zastępując Iwonę Radziszewską. Prezenterka nie ukrywa, że jej życie zawodowe staje się coraz bardziej emocjonujące, ale też niesie coraz trudniejsze wyzwania.

 • Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

  Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

 • Monika Zamachowska i Anna Popek walczą o pracę! "Ocaleje tylko jedna"

  W "Pytaniu na śniadanie" szykują się spore zmiany!

 • Łukasz Nowicki ładuje baterie

  "Robię, co w mojej mocy, żeby pracować jak najmniej" - mówi Łukasz Nowicki, jeden z prowadzących "Pytania na śniadanie". Jednak, kiedy w studiu telewizyjnym zapala się lampka i zaczyna się program, aktor przyznaje, że dostaje skrzydeł.

Wideo na temat: radziszewska pytanie na śniadanie
 • Marcelina Zawadzka o TVP: Poprzeczka bardzo wysoko

  Marcelina Zawadzka zaczęła pracę w TVP w październiku 2015 roku. Dołączyła wówczas do ekipy prowadzącej poranny magazyn "Pytanie na śniadanie", zastępując Iwonę Radziszewską. Wiosną tego roku została natomiast współprowadzącą program "Bake Off - Ale ciacho!". Prezenterka nie ukrywa, że jej życie zawodowe staje się coraz bardziej emocjonujące, ale też niesie coraz trudniejsze wyzwania.