• Informacje na temat:

  rafał brzozowski koncert w łodzi

Artykuły na temat: rafał brzozowski koncert w łodzi
 • Serialowy przewodnik

  ...! Darek zachwyca się zmianą wyglądu Agnieszki. Kobiecie jest bardzo miło, ale - kiedy chłopak proponuje jej wspólne wyjście na koncert - ostrzega, że nie życzy sobie takich propozycji! Kiedy Olszewska wraca do domu, Rafał nawet nie zauważa jej nowej fryzury... Witek - pacjent Hoffera zostaje przywieziony do szpitala i, niestety, lekarzom nie udaje się uratować pacjenta... Kamil nie może sobie...

 • Katie Melua i Kim Wilde wystąpią w Atlas Arenie w Łodzi

  Katie Melua będzie jedną z gwiazd drugiej polskiej edycji koncertu z cyklu Classic meets Pop, który 21 marca 2015 r. odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie - poinformowali we wtorek (16 grudnia) organizatorzy.

 • Przyziemna rozmowa

  Natalia "Natu" Przybysz po dwóch świetnie przyjętych albumach autorskich wydała płytę z piosenkami legendarnej Janis Joplin. Starsza z sióstr Przybysz (razem z Pauliną występowała w Sistars) to ambasadorka weganizmu i kontaktu z naturą. - Lubię też rodzić dzieci - deklaruje w rozmowie z INTERIA.PL mama 3-letniej Anieli i rocznego Jeremiego.

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.