• Informacje na temat:

  rafał brzozowski mam talent

Artykuły na temat: rafał brzozowski mam talent
 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  Córka znakomitego aktora Mariana Łącza („Janosik”) po tacie odziedziczyła pogodne usposobienie, niespożyte pokłady energii, talent aktorski i... zamiłowanie do spędzania czasu nad wodą. Nam opowiedziała o ojcu, wędkowaniu oraz „Klanie”.

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  ...kontynuacjach swoich hitów. Będziemy więc mogli zobaczyć "MasterChefa", "Mam talent" czy "Top Model", a wśród seriali "Na Wspólnej", "Szkołę" i "Szpital", a także kontynuację emitowanego przed(...) bardzo w zamianę Norbiego z Rafałem Brzozowskim, bo od początku powinni się na to zdecydować: Rafał rwał się do śpiewania (...)" - mówił Kurski o największych nadziejach nowej ramówki. Kto wygra...

 • Oglądalność: "Mam talent" niezagrożony

  Już chyba nic nie uratuje "SuperSTARcia" - z odcinka na odcinek oglądalność nowego show TVP2 spada.

 • Serialowy przewodnik

  ..." odc.2528 Rafał sugeruje Oli, by złożyła na policji doniesienie, że szef nęka ją esemesami. To klasyczny przykład stalkingu. Michał ma wątpliwości, czy wybrał właściwy temat szkolenia menedżerskiego. Na(...). Od jego decyzji zależy dalsza kariera Roztockiego! Ilona nadal romansuje z Maksem. Chłopak nie wie, że Zdybickiej zależy tylko na wykończeniu firmy Brzozowskich. odc.1854 WWarszawie pojawia się...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  ...2, Pn - Śr, godz.: 20.45 Czy Hanka (Małgorzata Kożuchowska) przebaczy Markowi (Kacper Kuszewski), a Ola (Anna Karczmarczyk) uwiedzie Pawła (Rafał Mroczek)? Kryzys w małżeństwie Marysi (Małgorzata(...)) zacznie umawiać się na randki z Elżbietą, wychowawczynią Krzysia (Wojtek Traczyński). Zagra ją narzeczona aktora Katarzyna Kępka. Mariusz Bonaszewski namiesza w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • Bartek Grzanek nagrywa płytę

  Finalista piątej edycji "Mam talent", Bartek Grzanek, wszedł do studia by zarejestrować swój pierwszy album.