• Informacje na temat:

  rafał cieszyński dziecka

Artykuły na temat: rafał cieszyński dziecka
 • ...) oraz głównej roli w filmie dla młodzieży "To my" (Rafał Zdrojewski "Widelec"). W XXI wieku grywa już głównie w serialach: "Pierwsza miłość" (Łukasz Szostak, wychowawca w Domu Dziecka we Wrocławiu...

 • Na planie nowej serii "Ojca Mateusza"

  Czekamy na nowy sezon przygód nieustraszonego księdza z Sandomierza, tytułowego "Ojca Mateusza". Po wizycie na planie jednego z odcinków jesteśmy pewni - na policjantów i duchownego czekają wyjątkowo trudne sprawy!

 • Alżbeta Leńska miała operację. Rafał Cieszyński prosi o modlitwę!

  Rafał Cieszyński (41 l.) opublikował niepokojący wpis na Instagramie swojej żony, Alżbety Leńskiej (36 l.).

 • Czekają na bociana

  Coraz oraz więcej znanych z telewizji gwiazd chwali się tym, że spodziewają się narodzin potomka. Dla jednych będzie to pierwsze dziecko, dla innych kolejne. Wszyscy rodzice cieszą się jednak z tego faktu tak samo.

 • "Ojciec Mateusz": Rafał Cieszyński kończy 40 lat

  Rafał Cieszyński, aktor znany m.in. z roli policjanta Przemysława Gibalskiego w serialu "Ojciec Mateusz", w piątek, 10 czerwca, świętuje jubileusz 40. urodzin. Cieszyński jest nie tylko aktorem, ale i instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA.

 • Schejbal: Lubię święta

  - Jestem już matką weteranką - śmieje się Magdalena Schejbal, która niedawno urodziła drugie dziecko. Choć macierzyństwo jej służy, niebawem wraca do pracy.

 • Alżbeta Lenska była o krok od śmierci. Teraz myśli o kolejnym dziecku!

  ...niemożliwych" - opowiada. - "Zaczęłam doceniać każdą minutę życia". Po dziesięciu latach małżeństwa pani Alżbeta i Rafał Cieszyński (42 l.) odnowili przysięgę, którą złożyli sobie 28 sierpnia 2008 roku(...) to na nowo".  "Czuję radość, że  Rafał nie musiał obchodzić tej rocznicy beze mnie" - mówi aktorka. - "Wiem, że to, że żyję, zawdzięczam nie tylko lekarzom i Bogu, ale również jemu i jego miłości". 20

 • Chciałby być wzorowy

  - Byłem psotnym dzieckiem, więc mama straszyła mnie, że przyjdzie ten z rogami. Na wszelki wypadek postanowiłem zostać kościelnym! - żartuje Rafał Cieszyński. Oczywiście marzenia o byciu policjantem takim, jak Gibalski z "Ojca Mateusza", także miał.

 • Co się dzieje z aktorką Alżbetą Leńską? Tabloid poprosił jej męża o komentarz!

  Kilka dni temu Rafał Cieszyński (42 l.) poinformował, że jego żona walczy o życie po przejściu skomplikowanej operacji. Co dokładnie się stało?

 • Zakochani w swoich dzieciach

  Na co dzień często wcielają się w rolę czarnych charakterów albo twardzieli. Ale gdy wracają do domu i spoglądają w oczy swoich pociech, zwykle szybko miękną niczym wosk.

Zdjęcia na temat: rafał cieszyński dziecka