• Informacje na temat:

  rafał cieszyński i joanna jabłczyńska

Artykuły na temat: rafał cieszyński i joanna jabłczyńska
 • Joanna Jabłczyńska: Znajomi cenią moje porady prawne

  ...ciekawiej, bo scenarzyści nie oszczędzają mojej postaci i bardzo mnie to cieszy. Obecnie Marta przeżywa kryzys w związku z Pawłem (Rafał Cieszyński). Jak dalej potoczy się ten wątek? - Marta oddali...

 • Joanna Jabłczyńska: Udzielam porad prawnych

  Temperamentem mogłaby obdzielić kilka osób. Od lat gra w serialu "Na Wspólnej" i jednocześnie pracuje w kancelarii radcowskiej. Jej pasją jest sport. Joanna Jabłczyńska zdradza, jak udaje jej się to wszystko pogodzić.

 • "Na Wspólnej": Marta przyłapie Pawła na zdradzie w stajni!

  Wkrótce Marta (Joanna Jabłczyńska) przeżyje szok. Powód? Na własne oczy zobaczy, jak Paweł (Rafał Cieszyński) całuje w stajni piękną Kaję (Agnieszka Kawiorska)! Czy to koniec ich miłości?

 • Ma serce jej narzeczonego

  Po wakacjach Marta (Joanna Jabłczyńska) pozna Pawła (Rafał Cieszyński), który ma przeszczepione serce jej zmarłego narzeczonego Janusza (Radosław Pazura). To otworzy nowy rozdział w życiu bohaterki serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Początek końca?

  Choć Paweł (Rafał Cieszyński) dobrodusznie zgodzi się na to, by Marta (Joanna Jabłczyńska) przyjęła od dyrektora stacji (Marek Ślósarski) służbowe mieszkanie w stolicy, poskarży się na ukochaną Kai (Agnieszka Kawiorska).

 • Joanna Jabłczyńska nie musi wybierać

  Joanna Jabłczyńska bez trudu łączy karierę prawniczki z graniem w "Na Wspólnej". A jej rola w serialu stale się rozwija.

 • Zakochał się w niej! Co zrobi, gdy pozna prawdę?

  Widzowie, którzy kibicują rodzącemu się uczuciu Marty Hoffer (Joanna Jabłczyńska) i Pawła Wolińskiego (Rafał Cieszyński), odetchną z ulgą. Sprawdź szczegóły!

 • Joanna Jabłczyńska: Wszystko przez alkohol

  Prywatnie Joanna Jabłczyńska w ogóle nie pije alkoholu. Natomiast w serialu "Na Wspólnej" jej bohaterka Marta popadnie w uzależnienie. Gwiazda wyznaje, dlaczego nie lubi napojów wyskokowych. Opowiada też o planach założenia własnej kancelarii prawniczej oraz o swojej wielkiej pasji - jeździe na rowerze.

 • "Na Wspólnej": Z rozpaczy Marta pójdzie w seks i alkohol?

  W najnowszym, 13. już sezonie “Na Wspólnej", Marta (Joanna Jabłczyńska) znajdzie się na życiowym zakręcie. Powód? Niemożność pogodzenia się ze zdradą Pawła (Rafał Cieszyński), i rozstaniem z wiarołomnym ukochanym, do którego doszło w wiosennej serii.

 • Lubią, jak ja płaczę!

  Jej bohaterka przeszła bardzo dużo. Tragiczna strata ukochanego na długo odebrała Marcie nadzieję na szczęśliwą przyszłość. Jednak wszystko wskazuje na to, że zła passa dobiegła końca. - Cieszę się z tej zmiany, bo ile można płakać - mówi Joanna Jabłczyńska.