• Informacje na temat:

  rafał cieszyński z żoną alżbetą lenską

Artykuły na temat: rafał cieszyński z żoną alżbetą lenską
 • "Ojciec Mateusz": Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyńska wezmą drugi ślub

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński, czyli Agata i Przemek Gibalscy z "Ojca Mateusza", po raz drugi staną na ślubnym kobiercu! Przysięgę małżeńską, którą złożyli sobie dokładnie 10 lat temu, zamierzają odnowić pod koniec sierpnia. - To będzie skromna uroczystość - zapowiada aktorska para.

 • Amant... z kościoła?

  W 36. odcinku do obsady "Barw szczęścia" dołączy Rafał Cieszyński - widzom znany m.in. z seriali "Anioł stróż", "Fala zbrodni", "SEX FM" i "Oficer" oraz z show "Taniec z gwiazdami". Młody aktor zagra Sławka - rehabilitanta, który spróbuje wyleczyć Pawła i? ulegnie urokowi pewnej blondynki. Kto podbije serce nowego, serialowego przystojniaka? Odpowiedź poznamy już wkrótce?

 • Alżbeta Lenska ma wspaniałe wieści. Wszystko się udało!

  ...". Cieszyński grał w nim jedną z głównych ról, a Lenska wystąpiła w epizodzie. Choć Rafał od razu jej się spodobał, to początkowo trzymała go na dystans.  Był już wtedy znanym aktorem, więc sądziła, że(...) jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę" – apelował aktor. Fani zaczęli dociekać, co dokładnie się stało. Cieszyński nie chciał...

 • Czekają na bociana

  Coraz oraz więcej znanych z telewizji gwiazd chwali się tym, że spodziewają się narodzin potomka. Dla jednych będzie to pierwsze dziecko, dla innych kolejne. Wszyscy rodzice cieszą się jednak z tego faktu tak samo.

 • Alżbeta Lenska ogłosiła cudowną nowinę! Co za radość!

  Alżbeta Lenska (37 l.) w maju 2018 roku otarła się o śmierć, przeżywając pęknięcie tętniaka mózgu. Swoje niewiarygodne szczęście teraz stara się doceniać każdego dnia. Właśnie wraz z mężem, Rafałem Cieszyńskim (42 l.) świętuje cudowne wydarzenie, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

 • "Ojciec Mateusz": Alżbeta Lenska wróciła do pracy na planie serialu

  Alżbeta Lenska, czyli Agata Gibalska z "Ojca Mateusza", w maju przeszła bardzo poważną operację mózgu. Cudem uniknęła śmierci... - Dostałam drugie życie - mówi dziś. Aktorka właśnie wróciła do pracy na planie serialu, w którym gra razem z mężem, Rafałem Cieszyńskim.

 • Alżbeta Lenska o swoim dramacie: "Przewróciłam się, wyłam z bólu"

  To były straszne chwile. Alżbeta Lenska (36 l.) trafiła do szpitala. Jej mąż, Rafał Cieszyński (41 l.), zamartwiał się i prosił o modlitwę za żonę. Teraz aktorka zdradza, jaki jest jej stan zdrowia. Wspomina też dramatyczny dzień, gdy pękł jej tętniak i trafiła do szpitala.

 • Alżbeta Lenska wraca do zdrowia! Lekarze jej na to pozwolili?!

  ...15 maja żona aktora Rafała Cieszyńskiego (41 l.) przeszła skomplikowaną operację mózgu, która uratowała jej życie. Wcześniej w jej głowie pękł tętniak, o istnieniu którego nie miała pojęcia. Całe dramatyczne wydarzenie bardzo przeżył jej mąż, a także ich dzieci - Zosia (7 l.) i Szymon (5 l.). Wszystko jednak zakończyło się dobrze i gwiazda już wróciła do domu, gdzie powoli zdrowieje. O przykrym...

 • Alżbeta Lenska była o krok od śmierci. Teraz myśli o kolejnym dziecku!

  ...niemożliwych" - opowiada. - "Zaczęłam doceniać każdą minutę życia". Po dziesięciu latach małżeństwa pani Alżbeta i Rafał Cieszyński (42 l.) odnowili przysięgę, którą złożyli sobie 28 sierpnia 2008 roku(...) to na nowo".  "Czuję radość, że  Rafał nie musiał obchodzić tej rocznicy beze mnie" - mówi aktorka. - "Wiem, że to, że żyję, zawdzięczam nie tylko lekarzom i Bogu, ale również jemu i jego miłości". 20

 • Alżbeta Lenska dodała emocjonalny wpis! Pokazała wzruszający powrót do domu!

  ...20 maja na profilu Alżbety Lenskiej, aktorki i żony Rafała Cieszyńskiego (41 l.), pojawił się post zamieszczony właśnie przez jej męża. W dramatycznym wpisie informował fanów swojej żony, że(...) pięknie przygotowały na mój przyjazd. Przyjaciele, wszyscy maja pomysły, jak mnie witać, a Rafał...jest najszczęśliwszy na świecie" - pisała wzruszona Lenska. Nie ma co ukrywać, że Rafał i jego żona...