• Informacje na temat:

  rafał krauze olga

Artykuły na temat: rafał krauze olga
 • Olga Bończyk rozstała się z partnerem! Przez dziecko?

  Wydawało się, że Olga Bończyk (46 l.) wreszcie znalazła miłość na całe życie. Ale związek rozpadł się. Aktorce bardzo trudno przeboleć stratę ukochanego...

 • ...znalazła miłość swojego życia. Wymarzonym mężczyzną miał być niejaki Rafał Krauze, którego aktorka oficjalnie pokazała na salonach w marcu 2013 roku. Niestety, półtora roku później para nie była już razem. "Nie mogli porozumieć się w fundamentalnych sprawach rodziny. Olga chyba zrezygnowała już z marzeń o macierzyństwie. Żyje muzyką, pracą, sztuką. A Rafał kocha dzieci, ma swoje z poprzedniego...

 • Olga Bończyk: Tylko miłość

  - Gdy dwoje ludzi nie potrafi już iść w jedną stronę, gdy drogi się rozchodzą i każda, nawet najkrótsza, chwila wydaje się wiecznością nie do zniesienia... Wtedy kończy się miłość - powiedziała w jednym z wywiadów Olga Bończyk (45 l.).

 • Polskie produkcje na podbój festiwali

  11 filmów, których produkcję współfinansował Polski Instytut Sztuki Filmowej zostanie w najbliższym czasie pokazanych na ważnych międzynarodowych festiwalach, m.in. w Montrealu, Wenecji i Toronto - poinformował rzecznik PISF Rafał Jankowski.

 • Nie pozwolą na powstanie tego filmu?

  Wielomiesięczny areszt, zastraszanie, przewlekłe śledztwo, które doprowadziło do utraty środków do życia - o tym wszystkim ma opowiadać nowy film Ryszarda Bugajskiego ("Przesłuchanie"). Czy jednak pierwszy polski obraz o wyniszczaniu polskich biznesmenów w ogóle powstanie?