• Informacje na temat:

  rafał królikowski i jego brat

Artykuły na temat: rafał królikowski i jego brat
 • "Druga szansa": Bracia Królikowscy razem

  Do Rafała Królikowskiego, czyli serialowego Jakuba Zeita, w nowej serii "Drugiej szansy" dołączy... brat!

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

 • "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" czy "Lejdis", 27 grudnia świętuje jubileusz 50. urodzin. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Paweł Królikowski objął funkcję prezesa. Małgorzata Ostrowska-Królikowska drży o jego zdrowie

  Tego dnia mieszkańcy Skolimowa od rana byli podekscytowani. Lubią, kiedy w ich Domu Artysty Weterana coś się dzieje. Ale tym razem czekali na gości szczególnych. Byli wzruszeni, że Paweł Królikowski(...) liczyć na jego pomoc.

 • Królikowski "wolnym strzelcem"

  Przez 15 lat Rafał Królikowski był związany z warszawskim Teatrem Powszechnym. To w nim zagrał swoje najlepsze role. Widzowie pamiętają go jednak przede wszystkim z filmów Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego: "Pół serio", "Ciało" i "Lejdis". W ostatnim czasie zagrał też jedną z głównych ról w serial u "Teraz albo nigdy!".

 • Rafał Królikowski: Syn może liczyć na jego rady

  Syn Rafała Królikowskiego, Piotr (20 l.), który jakiś czas temu rozpoczął własną karierę, ma wsparcie w sławnym tacie.

 • Nowa twarz Królikowskiego

  Paweł Królikowski wciąż niezmiennie podbija serca widzów rolą Kusego w "Ranczu", a tymczasem jego brat Rafał tuż po zakończeniu zdjęć do "Teraz albo nigdy" rozpoczął prace nad nowym seriale m Polsatu "Hotel 52".

 • "O mnie się nie martw": Rafał Królikowski jest najlepszym... cukiernikiem!

  Rafał Królikowski, czyli Artur Ostrowski z "O mnie się nie martw", nie kryje swojej wielkiej słabości do... ciasta drożdżowego. Aktor nie tylko uwielbia je jeść, ale także piec!

 • Powstanie Warszawskie w kinie

  "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego, "Kanał" Andrzeja Wajdy, "Godzina 'W'" Janusza Morgensterna - to niektóre z filmów podejmujących temat powstania warszawskiego. Najnowszy, "Miasto 44" autorstwa 32-letniego Jana Komasy, trafi do kin 19 września.

Dyskusje na temat: rafał królikowski i jego brat
 • Re: "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Może się wydaje temu panu, że jest przystojniejszy od swojego brata? Ale on jest tylko szczuplejszy i to wszystko co można o nim niby lepszego powiedzieć. Jego brat bije go o głowę w każdej dziedzinie aktorstwa. Pan Paweł jest wyjątkowo dobrym aktorem, super człowiekiem! Dużo starszy czyli Rafał powinien uczyć się od młodszego, wspaniałego Pawła! A i tak mu nie dorówna bo nie ma tego czegoś co ma

 • Re: "O mnie się nie martw": Na wieki wieków amant

  Rafał Królikowski i jego brat to porządni faceci ciągle z tymi samymi żonami trochę gorzej z młodym Królikowskim taki troszkę " rozrywkowy" chłopak.