• Informacje na temat:

  rafał królikowski w m jak miłość

Artykuły na temat: rafał królikowski w m jak miłość
 • Rafał Królikowski

  ..." , w której pojawił się w roli nieboszczyka. Jest aktorem Teatru Powszechnego w Warszawie, ma za sobą także występy w paru serialach, między innymi " Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Tango z aniołem" czy " Egzamin z życia".   Rafał Królikowski jest mężem dziennikarki Doroty Mirskiej, z którą ma dwóch synów: Piotra i Michała.

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" czy "Lejdis", 27 grudnia świętuje jubileusz 50. urodzin. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Druga szansa": Rafał Królikowski wie, jak podsycać miłość żony...

  Rafał Królikowski, czyli Rafał Zeit z nowego serialu „Druga szansa”, świętuje właśnie 20. rocznicę ślubu z Dorotą Mirską – dziennikarką, która przeprowadzała z nim przed laty wywiad o... uwodzeniu. Jaka jest jego recepta na szczęśliwy związek?

 • Rafał Królikowski: Zaskakiwać widzów i siebie

  Marzył o Hamlecie, debiutował w dramacie Andrzeja Wajdy, ale widzowie pokochali go w komediach. Rafał Królikowski właśnie wraca do postaci Michała Horwata w serialu "Hotel 52".

 • Rafał Królikowski: Stworzony do roli ojca i męża!

  Rafał Królikowski (49 l.) amantem bywa tylko w filmach. Prywatnie jest bezkompromisowym konserwatystą. Rodzina, wierność, lojalność, tradycja – to wartości, którym hołduje. Dba o tych, których kocha, szanuje ludzi. Mówi o sobie, że ma mnóstwo wad i… tyle samo zalet. "Nie potrafię nikomu odmówić, nikogo nie krzywdzę, można na mnie polegać" – wylicza. Ale zna też ciemną stronę swojej natury: bywa...

 • Królikowski: Seriali nie oglądam

  Rafał Królikowski (serial "Egzamin z życia", "Superprodukcja" ) 8 listopada był gościem CZATerii. W rozmowie z INTERIA.PL, po spotkaniu z internautami, aktor powiedział, czy są plany kontynuowania współpracy z Andrzejem Saramonowiczem i Tomaszem Koneckim, autorami przebojowych komedii "Ciało" i "Poł serio" i że choć gra w kilku serialach, nie lubi ich oglądać.

 • Rafał Królikowski: Co jakiś czas w głowie każdego aktora pojawiają się myśli, aby to rzucić

  Aktor przyznaje, że grany przez niego w "Drugiej szansie" Jakub Zeit to postać wyrazista i niezwykle charyzmatyczna, która nie boi się ryzyka, jakie niosą ze sobą zmiany. Rafał Królikowski podkreśla, że prywatnie nie ma odwagi na drastyczne zmiany w swoim życiu, chociaż nie raz pojawiała się pokusa, by zmienić zawód i zacząć wszystko od nowa.

 • Komedia dla całej rodziny?

  Sonia Bohosiewicz, Bartek Kasprzykowski, Rafał Królikowski i Weronika Książkiewicz są w obsadzie miłosno-kryminalnej komedii "Podejrzani zakochani". Film, w reżyserii Sławomira Kryńskiego, można oglądać w kinach od 25 stycznia.

Zdjęcia na temat: rafał królikowski w m jak miłość
Dyskusje na temat: rafał królikowski w m jak miłość
 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  Bardzo lubię serial "Hotel 52", bo akcje poszczególnych odcinków są bardzo ciekawe, trzymające w napięciu, no i obsada jest bardzo dobra. Są aktorzy stale grający w serialu jak Laura Samojłowicz, którą pamiętamy z serialu "M jak Miłość" i show "Jak oni śpiewają" Poza tym grają Rafał Królikowski, Magdalena Cielecka, Magdalena Stużyńska-Brauer itd. Są młodzi aktorzy, oraz aktorzy występujący